Hayvan Mezarlığı 2019 Geliyor

Orijinal adı Pet Semetary olan Hayvan Mezarlığı filminin yeniden çekilmiş versiyonu Hayvan Mezarlığı 2019 hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Stephen King’in efsanelerinden biri olan Pet Sematary yani Hayvan Mezarlığı kitabının yeniden beyazperdeye taşınmasına çok az bir süre kaldı.
1989 yılında vizyona giren Pet Sematary, beklenilenden çok daha fazla bir başarıya imza atmıştı ve ardından ikinci filmi de çıkarmışlardı. Tabii ki serinin b*kunu çıkaran film gişede hem çakılmıştı, hem de eleştirmenlerin kurbanı olmuştu.

Hayvan Mezarlığı 2019 Hakkında
Hayvan Mezarlığı 2019

Şimdi; 2017 yılında yeni bir haberler beraber, Hayvan Mezarlığı‘nın ilk filminin yeniden çekileceğini de öğrenmiştik. Tabii ki Korku-Gerilim camiasını oldukça sevindirmişti. Genelde çoğu kişi yanlış anlıyor. 2019 yılında vizyona girecek olan film, Hayvan Mezarlığı 2 değil. Hayvan Mezarlığı 2 diye bir film zaten var ve o 1992 yılında yayınlanmıştı. Yukarıda da bahsettiğim serinin b*kunu çıkaran film olur kendileri.

Hayvan Mezarlığı 2019 Hakkında

Vizyona girecek olan film, sadece Hayvan Mezarlığı. Son 10 senedir eski filmlerin yeni versiyonlarına sık sık rastlıyoruz. Daha önce Michael Myers filmlerine yani Cadılar Bayramına da aynısını yaptılar fakat pek beğenildiği söylenemez. Umuyorum ki Hayvan Mezarlığı 2019‘da böyle kötü bir film olmaz. Zaten fragmana bakınca öyle olmayacağı anlaşılıyor ama izlemeden bir şey de dememiz doğru olmaz.

Umarım, Hayvan Mezarlığı 2019 beklentileri karşılar ve izleyicilerin, daha da önemlisi Stephen King hayranlarının beğenisini kazanır. Biz, en son Stephen King’in IT (O) filmini beyazperdede izlemiştik. IT filmini öngösterimde izlemiştim ve oldukça beğenmiştim. Zaten yanlış hatırlamıyorsam bir rekora imza atmıştı.

Konuyu bölmeden, Hayvan Mezarlığı‘nın konusunda bir fark olmadığını söyleyelim. Yani ilk filmin konusu, hâlen Hayvan Mezarlığı 2019‘da da geçerli.

Yeni Hayvan Mezarlığı filminin yönetmen koltuğunda iki kişi oturuyor. Kevin Kölsch ve Dennis Widmyer. Oyuncular arasında ise oyunculuğuna hayran kaldığım Jason Clarke var.

Hayvan Mezarlığı 2019‘un vizyon tarihi de açıklanmıştı. Bir aksilik olmadığı sürece, Türkiye’de 5 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek. O gün gelip, vizyona girene kadar şimdilik sadece filmin afişi ve Türkçe Altyazılı Fragmanı ile yetinebilirsiniz. Filmin 2. fragmanı dün yayınlanmıştı. Fragmana bakacak olursak, oldukça profesyonel ve göze hitap ediyor. Genel olarak “çok iyi” diyebileceğimiz bir fragman yani.

Film vizyona girene kadar, yeni detaylar geldikçe yine sitemizden takip edebilirsiniz. 5 Nisan 2019 tarihinde de Hayvan Mezarlığı 2019 hakkında bir eleştiri yazısı yine siteye yazacağım, o zamana kadar görüşmek üzere.:)

Hayvan Mezarlığı 2019 fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Lütfen siz de Hayvan Mezarlığı 2019 hakkında neler düşündüklerinizi bizimle paylaşın. Sizce yeni film, hayranların beklentisini karşılar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.