Güncel Kitap Basım Fiyatları

Kitap baskısı kolay bir iş değildir, içeriği hazırlamak, içeriği hayata geçirmek, dilediğiniz şekilde olmasını sağlamak, yayına hazırlamak gibi onlarca farkı detayla uğraşmanız gereken türden bir iştir. Kitap bastırmak maddi ve manevi olarak uzun ve zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu yüzden en doğru noktada kitap baskısı yaptırmak, kitap baskılarının kaliteli ve tam istediğiniz şekilde olacağından emin olmak çok önemlidir. Zorlu süreçlerin keyfini elinize aldığınızda kalite kokan kitaplarla çıkarmak başka bir duygu olacaktır. Kitaplarda en önemlisi baskı fiyatlarıdır. Bu fiyatları online olarak, kitap adetinizce ve baskı – sayfa kalitesine oranla artıp azalacağı da bir gerçektir. Bu yüzden fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Kitap baskısı yaptırmadan önce ana sayfamızda bulunan güncel kitap basım fiyatları modülümüzden faydalanabilirsiniz. Kitap basım modülümüz sizler için bir fiyat belirleyecek, seçtiğiniz ölçüler ve kalite çeşitleri göz önünde bulundurularak belli bir fiyat sunacaktır. Kitap adeti büyüdükçe fiyatın azaldığını da göz önünde bulundurmalısınız. Ortalama A5 boyutunda, mat selefon, siyah beyaz ve 300 sayfa civarında bir kitabınız 20 adette 25-30 tl bandında bir fiyat ile üretilmektedir. Adet büyüdükçe birim fiyatının da küçüleceğini bilmeniz gerekir. Kitabınızın siparişini vermeden önce yeniden hesaplamalar yapmanızı değişkenlik gösteren kur sebebi ile yapmanızı ve ona göre sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Kitap baskılarında güncel kitap basım fiyatlarını takip etmek oldukça önemlidir.

Güncel kitap basım fiyatları için web sitemizin ana sayfasında yer alan hesaplama modülünü kullanabilirsiniz. 250 adete kadar fiyat alabilirsiniz. Daha yüksek adetli kitap baskısı fiyatlandırılması için bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede indirimli özel fiyatlar vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://www.kitapbaski.com/blog/guncel-kitap-basim-fiyatlari/82

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.