görünmez-adam-filmi

Görünmez Adam Filmi Yorumları

The Invisible Man yani Görünmez Adam yorumları nasıl? Görünmez Adam filmi konusu ve Görünmez Adam hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Görünmez Adam filmi, 28 Şubat 2020 tarihinde Türkiye’de vizyona giren bir korku/gerilim filmidir. Filmin vizyona girmesinin üzerinden biraz zaman geçti ancak yine de filmi izlemeden önce yorumları merak ediyorsanız buradan okuyabilir ve izleyip izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Dilerseniz önce Görünmez Adam yani The Invisible Man filminin konusundan bahsedelim ve ardından Görünmez Adam Yorumları başlığına geçelim.

Görünmez Adam Konusu

Baskıcı bir erkek arkadaşa sahip olan Cecilia, bir gece erkek arkadaşından olabildiğince uzağa kaçmaya karar verir. Erkek arkadaşının onu yeniden bulacağını düşünen Cecilia, kız kardeşi ve arkadaşlarından yardım ister. Cecilia’nın eski sevgilisi intihar ettiğinde, servetinin büyük bir kısmını Cecilia’ya bıraktığını öğrendiğinde, intiharın bir düzmece olduğunu anlar ve bazı tesadüfler oldukça tehlikeli bir hâl alır. Cecilia, görünmeyen birisi tarafından avlanmaktadır ve bunu kanıtlamaya çalışır.  1933 tarihli Görünmez Adam filminin yeniden çevrimi olan bu film, yine aynı adlı romandan uyarlanıyor.

Görünmez Adam Yorumları

  1. Tipi bir korku filminden çok daha fazlası var. Bu gerçek bir psikolojik gerilim filmi… Pek korkutucu bir yanı yok ancak kafanızın içine giriyor ve sürekli filmdeki olayları sorguluyorsunuz.
  2. Görünmez Adam filmi klasik bir Hollywood korku filmi. Daha fazla ne bekleyebilirsiniz ki?
  3. Elizabeth Moss’u tebrik etmem gerekiyor. Fiziksel ve duygusal olarak gerçekten zorlu bir rol olduğunu düşünüyorum.
  4. Akıllıca ve beklenmedik bir şekilde zevk verebilen bir korku filmi.
  5. Arkanıza yaslanın ve bu heyecanlı, oldukça gerileceğiniz Görünmez Adam filmini seyredin. Hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.
  6. Görünmez Adam 2020 versiyonu, klasik bir gerilim filmi olarak başlıyor ve film ilerledikçe daha iyi oluyor. Ayrıca aile içi tacize de bir bakış açısı kazandırıyor.
  7. Görünmez Adam, muhtemelen çoğu insanın izlediği ilk korku filmiydi. Yeni versiyonunu görmek beni çok heyecanlandırdı ve büyük bir hevesle filmi seyrettim. Neyse ki, hevesim hiç kırılmadı ve filmi çok beğendim.
  8. Gerçek bir gerilim filmi izlemek isteyenler için biçilmiş kaftan.
  9. Özel efektler ve dövüş sahneleri kusursuz. Ancak Moss olmasaydı, film bu kadar iyi olmayacaktı.

Görünmez Adam Hakkında

Görünmez Adam filmi yorumları işte yukarıda yazdığım kadar. Siz Görünmez Adam filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu kadar övgüyü hak eden bir film mi? The Invisible Man filmi hakkında ne düşündüğünüzü hemen aşağıdaki yorum kısmına yapmayı unutmayın. Görünmez Adam hakkında düşüncelerimi yazdığım ayrı bir yazı hazırlayacağım. Hemen aşağıdaki videodan filmin fragman videosunu izlemeyi de unutmayın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bu arada, 2020 yılında vizyona girecek olan diğer korku filmleri hakkında bilgi almak isterseniz 2020 yılında vizyona girecek korku filmleri başlığını da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.