garez 2020

Garez 2020 Yorumları

Garez'in son filmi olan Garez 2020 izlemeyi düşünenler için Garez 2020 yorumları sizlerle. Garez 2020 hakkında merak ettikleriniz burada!

İçindekiler

Herkese selamlar. 2020 yılında kült korku filmi Garez’in yeni bir versiyonunun çıkacağı haberini “2020’de vizyona girecek korku filmleri” başlığında sizlere duyurmuştum. Film, bazı yabancı ülkelerde vizyona girdi ve Garez 2020 yorumları da hemen arkasından geldi. Bu yazıda sizlere Garez 2020 hakkında yapılan yorumları derleyeceğim. Dilerseniz başlayalım. Bu arada, 2020 yılında vizyona girecek korku filmleri başlığını okumadıysanız okumanızı öneririm. Bu yıl, bizi çok iyi korku filmleri bekliyor! 🙂 

Garez 2020 Yorumları

1) John Cho, filmdeki güzel bir detay ve bana kalırsa oldukça duygulandırıcı bir Garez filmi.
2) Filme ilk başladığınızda, iyi bir film olacağını anlıyorsunuz, öyle de oluyor. Yarattıkları ambiyansa hayran kaldığımı söylemeden edemeyeceğim.
3) The Grudge filmi çok hızlı bir başlangıç yapıyor ancak sonraları toparlıyor. Başlangıcın bu kadar hızlı olması dışında, bir sorun yok.
4) Garez 2020 hakkında diyebileceğim şey, gerçekten çok ilginç bir film. Ayrıca harika oyunculara da sahip. İzleyin.
5) Genelde Remake yapımları pek sevmeyiz ama The Grudge için aynısını söyleyemem. Yeniden yapım bir filme göre oldukça iyiydi. Ben beğendim.
6) The Grudge Remake filmi neden yapıldı diye sormadan edemiyorum. Her zaman gözümüzde efsane Garez olarak kalsa keşke. Asla geçmişi ardımızda bırakmayı bilmiyoruz.
7) Elinizde çok iyi bir senaryo vardı. Çok iyi bir karakter, çok iyi bir ambiyans ve çok iyi şeyler vardı. Hatta çok iyi oyuncularınız bile vardı. Siz bunlarla sadece bir hiç yarattınız.
8) The Grudge’dan çok daha kanlı filmler gördüm ama daha acımasız bir film görmedim.
9) Bu şakaydı galiba. Hadi gerçek filmi yayınlayın.
10) Birkaç Jumpscare sahnesi mevcut. Onun dışında korkunç bir öğeye rastlamadım ben. Korku filmi değil, sanki bir parodi filmi.
11) Keyifli bir 90 dakika geçirdiğimi düşünüyorum. Çoğunlukla durgun geçiyor ancak keyifli.
11) Garez 2020 yorumlar sayfasını okurken çok çarpıcı şeylere rastlamıştım ve beklentim büyüktü. Benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Remake hikayesi de boşa gitmiş.

İşte Garez 2020 hakkında yapılan yorumlar bu şekilde. Film için hem olumlu hem olumsuz bolca yorum var. The Grudge filmi henüz Türkiye’de vizyona girmediği için, bu yorumlar Türk izleyicilerin yaptığı yorumlar değil, zaten yukarıda da bahsetmiştim. Ne kadar umursarsınız bilemiyorum. Siz de The Grudge imdb sayfasına giderek izleyicilerin filme yaptığı yorumları inceleyebilirsiniz.

Garez 2020

Garez 2020

Garez Ne Zaman Çıkacak? (2020)

Yeni Garez filmi Türkiye’de ne zaman vizyona girecek maalesef bir bilgimiz bulunmuyor. Bu sebeple size Garez 2020 vizyon tarihi veremeyeceğim ancak Amerika ve Avrupa ülkelerinde 4 Ocak 2020 itibariyle vizyona girmeye başladı. Türkiye’de ne zaman çıkacağı ile ilgili haberleri yakından takip ediyorum. En kısa sürede sizinle bu bilgiyi paylaşacağım.

Bu arada, bir yanlışı da düzeltmek istiyorum. Garez Remake filmi, serinin dördüncü filmi değil. Çoğu yerde Garez 4 filmi olarak lanse edildiği için biraz garipsedim ancak film direkt Garez diye geçiyor. Bu yüzden biz Garez 2020 desek daha iyi olur gibi.

Siz 2020 yılında çıkan The Grudge yani Garez filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi bir film mi olacak? Lütfen ne düşündüğünüzü yorum kısmından herkesle paylaşın. The Grudge, Türkiye’de de yayınlandığında ben de bir inceleme yazısı yazacağım. Şimdilik yabancı sitelerdeki Garez 2020 yorumları ile yetinmek zorundayız maalesef. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Hemen aşağıdan The Grudge 2020 fragmanı izleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 2020 vizyon korku filmleri listesini incelemeyi unutmayın. 🙂

2020’de Vizyona Girecek Korku Filmleri

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir