framed-hakkında

Framed – Online Vahşet Hakkında

Framed (Online Vahşet) konusu nedir? Framed filmi hakkında her şey!

Merhaba dostlarım! Şöyle bir baktım da, çok uzun zamandır size hiç korku filmi anlatımı yapmamışım. Bu yüzden, uzunca bir süreden sonra şimdi size bir korku filmi anlatacağım. Size anlatacağım film ise İspanyol yapımı bir korku filmi. İsmi, Framed. Türkçesi de Online Vahşet olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan Framed hakkında yazımıza geçelim.

Bu arada, Framed vizyon tarihi ile ilgili değişik bir olaydan bahsedeceğim. Framed yani Online Vahşet, 2016 yılında yurtdışında vizyona girmiş bir film. Peki ya sizce, Framed filmi Türkiye’de ne zaman vizyona girdi? 23 Ağustos 2019! Evet, yanlış duymadınız. Tam 3 yıl aradan sonra Türkiye’de vizyona girdi. Yani; Framed izlemek için şimdi sinemaya gidecekseniz, bilin ki eski bir korku filmi izliyorsunuz.

Framed yani Online Vahşet filmi anlatımına geçmeden önce, size Framed filminin konusundan bahsetmezsek olmaz. Öncelikle Framed filminin konusuna bir bakalım.

Framed Konusu

Framed, henüz yeni çıkmış bir canlı yayın uygulamasıdır. Telefonlardan canlı yayına geçilir ve o an bir canlı akış gerçekleştirilir. Canlı yayındayken izleyici sayısı çok önemlidir çünkü ne kadar çok izlenirlerse o kadar başarılı olurlar. Yayıncılar, izleyici sayısı konusunda o kadar saplantılıdır ki, izlenmek için her şeyi yapacaklardır.

İşte Framed konusu bu şekilde. Uzaktan bakınca oldukça ilgi çekici durduğunu biliyorum, ben de bu yüzden izlemiştim zaten. Ama yine de, büyük beklentiler içine girmeyin Framed hakkında. Konusu oldukça iyi ancak film hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Zaten şimdi aşağıdan Framed hakkında başlığında detaylıca bahsedeceğim. Daha sonra izleyip izlemeyeceğinize siz karar verirsiniz.

Framed Hakkında

Benim korku filmi anlatımları yaparken en sevdiğim kısma da geldik! Framed yani Online Vahşet filminde, çoğunlukla hatta hep gençleri izliyoruz. İşte, bilirsiniz. Doğum günü partileri, ev, veda yemeği, toplanma vb. şeyler. Framed’da bu şekilde. Bir arkadaş grubu, veda yemeği için bir kır evinde toplanıyor. Eve davetsiz gelen iki misafir var ve bunların amacı Framed izlenme rekoru kırmak. Bunun için her şeyi yapacaklar.

Framed filmine ilk başladığınızda, Framed uygulamasında Canlı Yayın yapan insanları izleyeceksiniz. Kavgalar, cinayetler. Bunların hepsi sadece Framed izlenme rekoru için. İşin saçma kısmı, hiçbir devlet buna dur demiyor. Veya ne bileyim. İşler bu kadar çığırından çıkmışken, Framed sunucularını kapatmıyor veya herhangi bir yasaklama gelmiyor. Neyse. Framed bir gerilim filmi ve böyle filmlerde genellikle mantık aranmaz. Mantıksal sorunlardan bahsedecek olsak, filmin başından başlayıp sonuna kadar her şeyi anlatmak gerekir. Framed’da bunu hak eden bir film değil! 🙂

online-vahşet-hakkında

Online Vahşet Hakkında

Neyse, Framed hakkında şunu söyleyeceğim. Neden? Evet, izlenme rekoru kırmak istiyorsunuz. Ama neden? Madem amacınız bu. Keşke sebebinden de biraz bahsetseydiniz yahu. Yoksa, sadece izlenme rekoru kırmak için böyle aptal aptal şeyler yapmaz bir insan. 

Şunu söyleyeyim. Kanlı filmlerden hoşlanmıyorsanız Framed yani Online Vahşet izlemeye başlamayın bile. Aptal ve iğrenç sahneler bir yana, çok kanlı sahneler mevcut. Evet, sadece Framed uygulamasında izlenme rekoru kırmak için bunca kan akıyor! 🙂 

Framed hakkında son sözlerime yaklaşırken, birkaç şeyden daha bahsedeceğim. Yukarıda filmin genel hatlarından bahsettim. Filmin çoğunluğunda, izlenme rekoru kırmak isteyen iki gencin yaptıklarına ve yapacaklarına tanıklık ediyoruz. Evdeki diğer arkadaş grupları da, bu iki gençten kurtulmaya çalışıyor elbette. Sizce bunu başarabilirler mi?

Siz Framed hakkında ne düşünüyorsunuz? Framed hakkında yorum yapacak olsanız nasıl olurdu? Lütfen bizimle hemen aşağıdaki yorum kısmından Framed yani Online Vahşet hakkında neler düşündüğünüzü yazın. Framed filminin fragmanını da hemen aşağıda izleyebilirsiniz. Başka bir korku filmi anlatımında görüşmek üzere.

İlginizi Çekebilir  Helak Kayıp Köy Hakkında

6 Yorum

 1. AvatarHamdi Çetin Cevapla

  Gerçekten bilmediğimiz okumadığımız şeyleri okumak çok keyif veriyor ilgi çekici paylaşımlar yapıyorsun Enes devamını dilerim.

 2. AvatarDeniz Cevapla

  Popülerlik kaygısı öyle bir hastalık ki, insanlara tuhaf şeyler yaptırabiliyor. Framed filminde her ne kadar abartı sahneler, bolca mantık hataları olsa da, egoya yenik düşenlerin yapacaklarında sınır olmayacağını iyi özetliyor…
  Filmi hakkında güzel bir içerik olmuş, yüreğinize sağlık 🙂

 3. AvatarENGİN Cevapla

  Eskisi kadar izlemiyorum korku filmlerini framed tanıtımınız güzel olmuş ama belkide eskisi kadar korkmuyorumdur ondan mı izlemiyorum acaba çünkü gerçek hayatta çok fazla korkulacak şeyler var 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.