fractured mmorpg

Fractured MMORPG Hakkında (2021)

İlk Açık Dünya Sandbox MMORPG olma özelliği taşıyan Fractured incelemesi ve oyunu nasıl oynayabileceğiniz hakkında bilgiler yer alıyor.

Fractured, Dynamight Studios tarafından geliştirilen ve 2021 yılında çıkış yapması planlanan yeni bir MMORPG oyunudur. Aynı zamanda ilk Açık Dünya Sandbox MMORPG oyunu olma özelliği taşımaktadır. Henüz Alpha testlerini sürdüren oyun, Açık Dünya ve rekabetçi oyun sevenlere hitap edecek. Bu yazı, Fractured MMORPG nasıl bir oyun olacak ve detaylarını merak edenler için hazırlandı.

Her şeyden önce, daha önce oynadığınız MMORPG oyunlara benzemiyor olacak zira yeni yerleşimler inşa edecek ve onu bir sonraki “imparatorluğa” taşıyabileceksiniz. Ek olarak, üzerinize giydiğiniz itemlerden daha da önemlisi, oyundaki beceriniz olacak. İlk Open World Sandbox MMORPG olacağı için de birçok yeni şeye tanık olacaksınız. Dilerseniz hadi incelemeye başlayalım.

Fractured MMORPG İncelemesi/Özellikleri

Bu incelemeyi başlıklar üzerinden inceleyeceğiz zira standart MMO oyunlarından çok farklı özellikler barındıracak. Kesinlikle herkesin ilgisini çekecek bir şeylerin olabileceğine inanıyorum. Hemen aşağıdan geliştiricilerin paylaştığı son videoyu izleyerek oyun hakkında birkaç şeye sahip olabilirsiniz.

Üç Ayrı Irk, Üç Ayrı Oynanış

Fractured, ait olduğunuz ırkın oyun mekaniğini değiştirdiği ilk MMO oyunu olma özelliği taşıyor. Sınırsız PvP, ait olduğunuz ırk ile beraber etkinlikler ve çok daha fazlası. Her şeyi bu oyunda bulabileceksiniz.

Üretim ve Ticaret

Bu oyunda her bir öğeyi oyuncular yapıyor. İsterseniz bitki yetiştirebilir, hayvancılık yapabilir ya da her bölgedeki haritalardaki nadir eşyaları toplayın ve toplayıcılık yapın. Kendi yaptığınız her şeyi başka pazarlarda satabilirsiniz.

Grind Yapmaya Son

Bir MMORPG için olmazsa olmaz şey Grinding/Farming deriz ancak Fractured MMORPG için bu geçerli değil. Seviyenizi değil, oyun hakkındaki bilginizi genişleterek ilerleyeceksiniz.

Sürekli karakter değiştirmek ya da yetenek sıfırlamak zor mu geliyor? Bu oyunda ateşin önünde bekleyerek yeteneklerinizi sıfırlayabilirsiniz. Bir MMO’nun bağlayıcılığı ile MOBA’nın özgürleştirici dünyasını aynı anda Fractured MMORPG’de tadabilirsiniz.

Action Combat Geliştirildi

Fractured, tek oyunculu Aksiyon RPG’lerinde sevdiğiniz dövüş tarzını tamamen etkileşimli bir MMO ortamına getiriyor. 400’den fazla yetenekte ustalaşmayı deneyebilir ve düşmanları yenmek için çevrenizle etkileşim hâlinde olabilirsiniz. Asla yenemeyeceğiniz bir düşman olsa bile, becerilerinizle ve çevrenizdeki etkileşimli eşyalarla onu yenebilirsiniz.

İmparatorluk Kurun ve Yönetin

Bir eve mi ihtiyacınız var? Uygun bir yer bulun ve loncanızla beraber yerleşim yeri kurun. Bir vali olarak, gelişimini sosyal, ticaret veya askeri bir merkez haline getirebilirsiniz. Dikkatli olun, şehrinizin gücünün yükselişi fark edilecektir. Bu yüzden onu düşman baskınlarından ve kuşatmalardan korumaya hazır olun!

Fractured MMORPG Nasıl Oynanır ve İndirme Linki

Bu özellikler ilginizi çektiyse sizi https://fracturedmmo.com oyunun internet sitesine alalım. Oyuna buradan kaydolabilir ve indirebilirsiniz.

Fractured MMORPG‘ye kayıt olduktan sonra giriş yapın ve yukarıdaki PLAY butonuna tıklayarak oyunu indirin. Oyun şu an Alpha sürecinde olduğunun bilincinde olun lütfen zira birçok eksiği ve hataları mevcut olabilir.

Oyunun ne zaman açıldığını ya da kapandığını internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Ek olarak, oyun 2021 yılında çıktığı zaman Steam’de de yayınlanıyor olacak. https://store.steampowered.com/app/1426050/Fractured/ sayfasını ziyaret ederek istek listenize ekleyebilirsiniz.

Fractured MMORPG Sistem Gereksinimleri

Fractured sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3 (2nd gen) or equivalent AMD
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 or equivalent ATI Radeon
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 (4th gen) or equivalent AMD
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 or equivalent ATI Radeon

İlk Açık Dünya Sandbox MMORPG olan Fractured hakkında şimdilik aktaracaklarımız bu kadar. Merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.