Fortnite Thanos Modu Nasıl Oynanır?

Dünyayı kasıp kavuran Battle Royale oyunu Fortnite‘ın yeni kısa süreli Thanos modu bugün Fortnite evreninde yayınlandı.

Fortnite, Avengers: Infinity War’ın gişe başarısından etkilenmiş olsa ki Fortnite‘a Thanos modunu getirdi. Dün resmi sayfalarında ve forum sitelerinde Thanos etkinliğini duyurmuşlardı ve bugün kısa süreli bir bakımın ardından Fortnite Thanos modu isimli bir modu oyuna eklediler.

Yeni gelen modun ismi tam olarak “Infinity Gauntlet Limited Time Mashup” ancak biz Thanos modu demeyi tercih ediyoruz 🙂

Fortnite Thanos Modu
Fortnite Thanos

Fortnite Thanos modu nedir?
Fortnite‘ın kısa süreli oyun modu olan Thanos‘da amacımız haritanın belli bir yerine gizlenmiş olan Thanos eldivenini bulmak ve rakiplerimizi ortadan kaldırmak! Infinity Gauntlet eldivenini alan kişi muazzam güçlere sahip oluyor ve eğer eldiven sahibi ölürse eldiven yere düşüyor ve eldivene sahip olmak için mücadele devam ediyor. Thanos eldiveniyle beraber hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz. Fortnite Thanos modu işte böyle oynanıyor. Ne kadar basit ve eğlenceli değil mi? Bu arada eğer Infinity Gauntlet (yani eldiven) çok uzun süre boşta kalırsa yeni bir meteor görünene kadar kaybolacaktır, bunu da unutmayın.

Thanos hangi güçlere sahip?
Thanos‘un 4 temel yeteneği var. Thanos hem sağlığını hem kalkanını yenileyebilir. Ayrıca düşme hasarı da almaz. Bununla beraber Thanos‘a dönüşen kişi inşaa etmiyor ve silah kullanmıyor. Thanos yere doğru uçarsa zeminde büyük bir patlama meydana getiriyor. Thanos‘un tüm güçlerini öğrenmek için lütfen Fortnite v4.1 yama notlarına göz atın!

Thanos modu ne kadar sürecek?
Fortnite‘ın yeni oyun modu Thanos, ortalama 15 dakika sürüyor ancak bununla ilgili bir bilgi elbette yok. Yama notlarında bize tek söylenen; Thanos modunun kısa bir süreliğine aktif olduğu. Bu yüzden Thanos modu oyundan kalkmadan elinizi çabuk tutun ve Fortnite Thanos modunu hemen oynayın 🙂

Hemen aşağıdaki bağlantıdan Fortnite‘a yeni gelen mod Thanos‘un tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Siz yeni gelen Thanos modu hakkında neler düşünüyorsunuz?

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.