flyff-universe-gameplay

Flyff Universe Duyuruldu!

İçindekiler

Gala Lab tarafından 2 yıldır geliştirilen yeni Cross-Platform MMORPG oyunu Flyff Project M, nihâyet duyuruldu. Gala Lab, bugün oyunun adının Flyff Universe olarak belirlendiğini ve birkaç hafta için ön başvuruların başlayacağını bildirdi.

2004 yılında geliştirilen anime MMORPG Flyff’ın gelişmiş versiyonu olan Flyff Universe; PC, Browser, Tablet veya telefonlardan oynanılabilecek.

Flyff Universe hakkında en başta şunu söylemek istiyorum. Ocak 2021’de yapılan ilk alfa testlerine katılan bir oyuncu olarak, tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz en gelişmiş oyun olacağının garantisini şimdiden verebilirim.

Flyff Universe Açıldı!

Tarayıcı üzerinden, indirmeden oynanabilen MMORPG Flyff Universe bu sabah açıldı. Hemen https://universe.flyff.com/play adresini ziyaret edin ve oynamaya başlayın.

flyff-universe-acildi

Flyff Universe Açıldı

Flyff Universe Duyurusu

Flyff Universe – Gala Lab’ın oyun duyurusu aşağıdadır;

Zaman geldi! Gala Lab, yeni Cross-Platform 3D MMORPG Flyff Universe‘yi duyurmaktan mutluluk duyuyor!

Yakında çocukluk oyununuzun en iyi hâlinin tadını çıkarabileceksiniz. Flyff Universe, PC’nizde, Mac’inizde, tabletinizde veya telefonunuzda oynayabileceğiniz yüksek kaliteli bir oyun deneyimi ile Flyff Online’ın başarısını sağlayan kökenlere geri dönüyor!

Flyff’ta yeni misiniz? Hoş geldiniz! Harika topluluğumuza katılın ve modern özelliklerle dolu renkli bir oyun dünyasını deneyimleyin. Flyff Universe, topluluğu dinleyen özenli bir geliştirici ekibinden sık sık güncellemeler ve yeni içerikler alacak!

flyff-universe-2022

Flyff Universe 2022

Flyff’ta herkes için bir şeyler var. Loncanızla güçlü BOSS’ları alt edin, görevleri tamamlayın ve ödüller kazanın, yeni arkadaşlarla tanışın ve Madrigal’in en zengini olun! Ve diğer oyuncularla savaşmaktan hoşlananlar için Açık Dünya arenamızda en güçlü olduğunuzu kanıtlayın.

Güneydoğu Asya sunucusu için ön kayıtlar birkaç hafta içinde açılacak!

Flyff Universe, Flyff PC ve Flyff Legacy’nin geliştiricisi Gala Lab Corp. tarafından yayınlanan bir 3D Tarayıcı oyunudur. Oyunda, isteğe bağlı oyun içi satın alım yapabilirsiniz ancak oynamak tamamen ücretsizdir. Sunucular IP konumu ile kısıtlanmayacaktır.

Flyff Universe Ne Zaman Çıkacak?

Flyff Universe çıkış tarihi, 2022’nin 2. çeyreği olduğu tahmin edilmektedir ancak resmi olarak tarih açıklanmamıştır. Ön kayıtlar kısa süre içerisinde başlayacaktır.

Flyff Universe İncelemesi

2021 yılının başlarında bu oyunu oynadığımda, Tarayıcı üzerinden böyle bir şaheserin yaratıldığına inanamamıştım.  PC MMORPG’lerden hiçbir farkı olmayan, 10 yıl önceki Flyff’a ciddi anlamda benzeyen ve Alfa aşamasında olmasına rağmen birçok konuda eksiksiz olan bir oyundu.

Çok uzun bir zamandır Gala Lab ekibini Discord üzerinden takip ediyorum. Her aşamada, oyuncular için önemli olan her konuda, oyunculara anket düzenliyorlar ve oyuncuların fikirlerine göre oyunu dizayn ediyorlar.

İşin en iyi yanı, tarayıcılara bağlanabilen herhangi bir cihazdan oyunu oynayabilirsiniz. Yukarıdaki duyuruda tablet veya telefon derken, cihazlarınızın tarayıcısından bahsediyorlar. Ek olarak hiçbir şey indirmenize gerek olmayacak.

Gala Lab’ın yeni Cross-Platform MMORPG oyunu hakkındaki tüm güncel haberler ve duyurular için beni takip edebilirsiniz. Yakında oyunda görüşmek üzere!

Diğer MMORPG haberlerini inceleyin: https://enestalha.com/kategori/mmorpg-haberleri/

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir