ets-2-modlari

ETS 2’de Hangi Modlar Var?

Oyun dünyası, her geçen gün büyümektedir. Bu doğrultuda da bildiğiniz gibi birçok farklı gelişmeler yaşanmaktadır. Özellikle de PC platformu alanında sıklıkla farklı olumlu haberleri duyabilmekteyiz. Bu noktada bizlerin karşısına ise Oyun Serüveni sitesi çıkmaktadır. Oyun dünyasına ait birçok farklı mod, blog içeriği ve güncel oyun haberleri bulabilirsiniz. 

Gelin kısaca Oyun Serüveni sitesine bir göz atalım.

ETS 2 Modları ile Daha Fazla Eğlence

Bildiğiniz gibi Euro Truck Simulator serisi, uzun yıllardan bu yana oyun piyasasında aktifliğini sürdürmektedir. Bu noktada birçok farklı paylaşımlar ve haberleri de görebilmekteyiz. Oyun Serüveni, ETS 2 oyunu içerisinde yer alan modları paylaşmaktadır. En büyük avantajlarından birisi de güncel olarak modları paylaşması ve güncellemesidir. Bu sebepten dolayı da oyuncuların özellikle son dönemlerde takip ettiği isimlerden birisi olduğunu söyleyebilmek mümkündür. 

Peki Oyun Serüveni ETS 2 modları kısmında neleri paylaşıyor? Liste halinde bir göz atalım ve içeriklere ulaşalım.

  • Araba Modları
  • Dorse Modları
  • Tır Modları
  • Skin (Kaplama) Modları
  • Harita Modları
  • Save Paylaşımları
  • Otobüs Modları

Burada kategoride yer alan birçok içeriğe ulaşmak mümkündür. Sizlerde hemen ETS 2 mod kategorisine hızlıca göz atabilirsiniz.

Assetto Corsa En Güncel Paylaşımlar

Yarış dünyasına hakim olan isimlerden birisi de Assetto Corsa ismidir. Uzun yıllardan bu yana PC sektöründe ismini duyurmuş durumdadır. Günümüzde de binlerce oyuncunun kalbini çalmaya devam etmektedir. Peki bizleri neler bekliyor? Oyun Serüveni, bu noktada en güncel mod paylaşımlarına devam etmektedir. Bildiğiniz üzere Assetto Corsa, bir yarış oyunudur. Bu sebepten dolayı da oyuncular farklı modlar denemek istemektedirler. 

Oyun Serüveni ise en güncel Assetto Corsa mod içeriklerini paylaşmaktadır. Oyunculara bu tür paylaşımlar yaparak, oyunu daha zevkli hale getirmektedir. Günümüzde binlerce kişi oyun modu arayışına girmektedir. Bu sebepten dolayı da bu tür paylaşımları arttırarak, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadırlar. 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir