En İyi Erkek T-Shirt Modelleri

Birbirinden farklı erkek t-shirt modelleri arasında seçim yaparak günlük giyim ya da özel bir gün için, kısacası ihtiyacınıza tam olarak uyum sağlayan kombinler oluşturabilirsiniz.

Peki onlarca t-shirt modeli arasından hangisini tercih etmek gerekir? Vücut şeklinizin hangi modele daha uygun olduğunu biliyor musunuz? Ya da V yaka, polo yaka, slim fit, oversize gibi modeller arasından hangisi size daha çok yakışıyor? Daha rahat karar verebilmeniz için işte size birkaç öneri. T-shirt modeli seçerken yapmanız gerekenler ve yapmamanız gerekenlerle beraber tişört modelleri hakkında her şey burada!

Oversize Tişört Kombini

Günlük olarak giymek için t-shirt arayanlar mutlaka Oversize deneyebilirler. Oversize tişört, özellikle günlük giyime çok uygundur ve genellikle dar pantolonlar ile şık bir hava katar.

Peki giymeden önce nelere dikkat etmelisiniz? Oversize tişört alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, üzerinde çok fazla baskı ya da yazı olmamasına dikkat etmenizdir. Bu tarz bol tişörtleri alırken, olabildiğince sade olmasına özen göstermeniz sizi daha gösterişli yapacak ve daha şık gösterecektir.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise, kendi bedeninizdeki tişörtü seçmeniz gerektiğidir. En iyi erkek t-shirt modelleri arasında tercih edilen Oversize’ın içinde şık gözükmek istiyorsanız, normalde giydiğiniz bedenden daha büyük bir beden tercih etmemeniz gerekiyor.

Bu tişörtler zaten bol ve geniş olarak üretildiklerinden dolayı, normal bedeninizden büyüğünü tercih etmek, sizin tişörtün içinde kaybolmanızı sağlayacaktır. Bunu istemezsiniz değil mi? Oversize tişört giymek, vücut hatlarınızın tamamını kaybetmek anlamına gelmiyor.

Kısacası, Oversize tişört satın almayı ve uzun bir süre giymeyi planlıyorsanız mutlaka giydiğiniz bedeni satın almalısınız.

Slim Fit Tişörtler Hakkında

Slim fit yani kelime anlamıyla Dar Kesim model, giyildiği zaman vücudu saran ve vücut hatlarını belli eden tişörtlere verilen genel bir addır. En çok giyilen tişört modelleri arasında yer alan Slim fit, özellikle gömlek ya da ceketin içinde çok hoş bir görüntü vermektedir. Erkek gömlek modelleri arasından size en uygun olanını seçerek harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Slim Fit giymeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey, göbeğinizin olmaması gerektiğidir. Eğer göbekli biriyseniz normal kesim tişört tercih etmeniz çok daha mantıklı bir seçim olacaktır. Peki Slim Fit tişörtleri kimler giymeli? Hangi vücut yapısına daha uygun olur?

Slim Fit tişörtün vücudunza yakışmasını ve oturmasını sağlamak için, geniş ancak sportif bir vücuda sahip olmanız gerekir. Oldukça ince ya da göbekli biriyseniz Slim Fit tişörtler çok da şık bir seçim olmayacaktır.

Polo Yaka Tişört Kombini

Açık yakası ve konforlu olması sebebiyle en çok tercih edilen erkek t-shirt modellerinden birisi de polo yaka tişörtlerdir. Doğal kumaşlardan sentetiğe kadar onlarca farklı kumaş çeşidinden dikilebilen bu tişört modelinin en ideali ipek ve ipek karışımı kumaşlardır ancak genel olarak polyester ya da pamuk ile üretilir.

Aynı zamanda polyester ya da pamuktan üretilen polo yaka tişörtlerin kullanımı çok daha yaygındır. İpek tişörtlere göre nispeten daha az hava alan bu kumaş türü, uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Peki polo yaka tişört giyerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Öncelikle en çok dikkat etmeniz gereken şey, polo tişört giyerken içinize atlat ya da herhangi bir şey giymemeniz gerektiğidir.

Satın alırken ise, cepli polo yaka tişörtleri tercih etmemeye özen göstermelisiniz. Cepli tişört, bütün şıklığınızı bir kenara atacak ve size daha salaş bir görüntü sağlayacaktır.

Çıkış noktası tenis, golf gibi sporlar olan polo yaka tişörtleri satın alırken, standart ve tek renk olmasına da ayrıca özen göstermelisiniz.

Erkek Modası İçin Pantolon Seçimi

Oversize tişört tercih edecek iseniz dar kesim pantolon tercih etmeniz mantıklı bir seçim olacaktır. Günümüzde dar kesim pantolonlar hem erkek hem de kadınlar tarafından sıkça kullanılmaktadır fakat normal kesim tişört kullanacaksanız, dar kesim pantolon kullanmanız hoş bir görüntü sağlamayacaktır.

İster günlük tişörtler giyin, ister özel bir gün için tişört ayarlayın. İyi bir pantolon seçimi yapmadığınız sürece, vücudunuza en iyi uyan tişörtü kullansanız bile, pantolon sırıtacaktır. Bu yüzden ikisinin de birbiriyle uyumlu olmasına dikkat etmeli ve iyi bir kombin oluşturmalısınız. Erkek pantolon modelleri arasında gezinerek siz de kendinize en uygun modeli bulabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.