en-iyi-epin-sitesi

En İyi Epin Sitesi

Pubg Mobile Nedir?

Hem takım halinde hem bireysel olarak oynayabileceğiniz Pubg Mobile, son zamanların en çok oynanan oyunların biridir. Bir hayatta kalma oyunudur ve 100 oyuncu arasından takımla ya da bireysel olarak birinci olarak oyun bitirilmeye çalışır. Oyuna bir uçaktan atlayarak başlanır ve haritadan herhangi bir yer seçerek oraya gidilir. Daha sonra silah,bomba,çanta vb. eşyalar toplayarak hayatta kalmak için uğraşılır. Pubg Mobile, oyunun mobil versiyonudur. Aynı zamanda pc versiyonu da mevcuttur.

Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg Mobile UC, oyun içerisinde kullanabildiğiniz bir çeşit para birimidir. UC sayesinde silah, paraşüt, kıyafet ve eşya skinleri gibi birçok şeye sahip olabilirsiniz. Kredi kartıyla veya diğer ödeme şekilleriyle UC alabilir ve oyuna düşmanlarınızdan 1-0 önde başlayabilirsiniz. Sen de Pubg Mobile UC satın al ve düşmanlarını korkutarak oynamanın tadını çıkar.

League Of Legends Nedir?

League Of Legends,  dünyanın her yerinde adından sıkça bahsettirmiş bir MOBA oyunudur. Çoğu oyun severin zamanını geçirdiği bu oyun, iki takımın kıyasıya rekabetini içermektedir. 5’er şampiyondan oluşan takımlar, birbirlerinin üslerini yok etmeye çalışır. Hem strateji hem rol yapma oyunu olan LOL, senelerdir yerini kaptırmadan oyun severlerin gözdesi kalmayı başarıyor.

League Of Legends RP nedir?

League Of Legends RP, oyun içinde kullanılan bir ödeme aracıdır. Şampiyon, çeşitli kıyafetler gibi oyundaki tüm alışverişler için kullanılır. Bu fırsatlardan yararlanmak için sen de League Of Legends Rp satın al.

Zula Nedir?

Zula, Türk yapımı bir MMOFPS oyunudur. Farklı oyun modları bulunan oyunda takım halinde oynayabilir, arkadaşlarınla karşılıklı eğlenebilir veya aksiyon dolu bir performans sergileyebilirsin.

Zula Altın Nedir?

Zula Altın, gerçek parayla satın alabileceğiniz bir oyun içi para birimidir. Silah almak, rakiplerinizden fazla kişi öldürmek, silah yükseltmek gibi birçok şeyi Zula Altın sayesinde yapabilirsiniz ve oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Bu zevki yaşamak için hemen Zula Altın satın al.

Valorant Nedir?

League Of Legends oyununun geliştiricileri Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Beşer kişilik takımlardan oluşan ve bir tarafın savunma bir tarafın saldırı yaptığı bir oyundur. 25 tur oynanan oyunda 13 tur kazanan alan takım kazanmaktadır. Oyunda bulunan spikeyi çözmeniz veya patlatmanız gerekecektir.

Valorant VP Nedir?

Valorant Vp, oyun içinde kullanılan bir çeşit para birimidir. VP sayesinde silah, kostüm, ajan vb. şeyleri satın alabilirsin. Sen de geç kalmadan Valorant Vp satın al.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.