Emperor of Chaos

Mobil MMORPG oyunlar arasında çok sevilenlerden bir tanesi olan Emperor of Chaos hakkında bilgiler burada yer alıyor.

Yine Google Play Store‘da yeni MMORPG oyunları ararken bir oyuna rastladım. Adı Emperor of Chaos. Uzak doğu temalı MMORPG oyunu. Bu yazımda Emperor of Chaos hakkında temel bilgiler ve oyunun arayüzü hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse oyun görev üzerinden ilerliyor. Yani her zaman görev yapıyorsunuz. Onun haricinde zindan etkinlikleri yapabiliyorsunuz. Grafikleriyle fazla göz doldurmasa da eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda oyunda çevrimiçi ödülleri gibi hediyelerde yer alıyor.

Öncelikle oyunu Google Play Store‘dan indirdikten sonra oyun içerisinde 230 MB’lik kurulum yapacaksınız.

Emperor of Chaos

Kurulumun hemen ardından karşınıza sunucu ekranı gelecek. Şuan için toplam 2 sunucu var. Sanırım oyun yeni açılmış, emin değilim bu konuda. Çünkü aynı zamanda oyunun Google Play Store‘da ki indirilme sayısı 50.000. Size tavsiyem 2. sunucuda oyuna başlamanızdır çünkü bolca Türk görebilirsiniz ve muhtemelen 2. sunucuda oyuncu sayısı çok daha yüksek olacaktır.

Emperor of Chaos

Sunucuyu seçtikten sonra karşınıza karakter seçme ekranı gelecek. Toplam 4 adet karakter mevcut. Bunlar; Warrior, Lancer, Tactician ve Archer.

Emperor of Chaos

 

Emperor of Chaos

 

Emperor of Chaos

 

Emperor of Chaos

Karakterinizi seçtiğinde klasik bir şekilde oyuna görev alanında başlıyorsunuz ve size temel eşyalarınıza sahip olmanız için bazı kişilere yönlendiriyor. Otomatik yönlendirme olduğu için bu görevleri yapmanız kolay olacaktır.

Emperor of Chaos

Görevleri tamamladıkça yeni fonksiyonlarınız açılacak ve bütün fonksiyonlar açılana dek görevlere devam edeceksiniz. Seviye atladıkça yetenekler sayfanızdan yeni yetenekler açacak ve mevcut yeteneklerinize seviye ekleyeceksiniz.

Emperor of Chaos

İtem yükseltmeleri ve diğer fonksiyonlar sol alt sekmeden açılıyor. İtem yükseltmeyi oyun içerisinde görevlerden ve yaratıklardan kazandığınız para ile yapacaksınız. Tabii belli bir seviyeden sonra sadece para ile değil, çeşitli eşyalarda isteyecektir. Upgrade tuşuna basarsanız teker teker yükseltiyor. Auto Upgrade tuşunda ise mevcut seviyeden son seviyeye kadar yükseltiyor.

Emperor of Chaos

Oyunun ilgi çekici özelliklerinden biride kart sisteminin olması. 15. seviyede açılacak olan bu özellikte sahip olduğunuz kartlar sizin istatistiklerinizi yükseltiyor.

Emperor of Chaos

Oyunun karakter sayfasında üzerinizde bulunan eşyalara ve kozmetiklere bakabilir ve istatistiklerinize göz atabilirsiniz.

Emperor of Chaos

Oyunun envanter sayfasında ise mevcut olan eşyalarınıza bakabilir, satabilir, üzerinize takabilirsiniz.

Emperor of Chaos

Emperor of Chaos hakkında anlatacaklarım bu kadar. Oyunu beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirebilirsiniz. Emperor of Chaos hakkında yorumunuzu ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Android cihazınıza indirmek için BURAYA tıklayınız.
IOS cihazınıza indirmek için BURAYA tıklayınız.

14 Yorum

  1. Unknown Cevapla

    Sa 1 sene önce oynuyordum sildm şimdi tekrar yükledim kurarken failed to detect new version,please check connection tap ok retry bu hatayı alıyorum sorun ne olablr.

    1. Unknown Cevapla

      Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Daha önce oyun loong craft olarak yükleniyordu. Çin serverinde oynadım. Evrensel sürüm emperor of chaos adıyla çıktı. Tekrar yükledim ve oynadım. Baya sardığı için silip ara verdim. Tekrar yüklemek isteyince(play store) oyun iniyor. Ancak "failed to detect new version " hatası veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir