Elder Scrolls Online Necromancer Sınıfı

Elder Scrolls Online'a yeni gelen sınıf Necromancer hakkında en detaylı bilgiler burada yer alıyor.

Benim de her ne kadar yeni başlamış olsam da severek oynadığım MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online hakkında güzel bir haber aldım. Bethesda’nın yayımcılığını üstlendiği son zamanların yükselen MMORPG oyunu Elder Scrolls Online’a yeni bir sınıf geliyor. Buna göre, oyuna eklenecek yeni sınıfımız: Necromancer!

Bethesda, geçtiğimiz günlerde Youtube kanalından Necromancer sınıfının tanıtımını yayımlamıştı. Oyunun çıkışından bu yana, sürekli oyuna yenilikler geldi. Etkinliklerin ardı arkası kesilmedi. Her seferinde oyuna yeni bir canlılık getirdiler ve bir şekilde MMORPG oyuncularını kendilerine bağlamayı başardılar. Bugün, The Elder Scrolls Online’a abone olan tam 10 milyon oyuncu mevcut. Tabii, World of Warcraft’ın da gerilemesi bu denli yüklü oyuncu sayısına sebep olmuş olabilir. Veya Elder Scrolls Online, WoW oyuncularını da kendine çekmiş olabilir, kim bilir. Zaten son zamanlarda World of Warcraft kendini tekrarlayan ve  hatta abone sayısı olarak gerileyen bir oyun.

Elder Scrolls hakkında kaçırılmaması gereken en büyük detay Elder Scrolls Online‘da çok fazla sınıf bulunmuyor. Hatta ESO oyuncularının yakındığı bir durumdu bu. Herhalde Bethesda bunu duymuş olacak ki, Necromancer sınıfını tanıtıyor. Ve zannediyorum ki, bu son olmayacak. Yakın gelecekte yeni sınıflarında gelmesi olasılıklar dahilinde.

Bethesda’nın Elsweyr paketiyle birlikte gelecek olan Elder Scrolls Online Necromancer sınıfı şu an için test aşamasında. Yani henüz oynanılabilir değil. Bethesda, Necromancer sınıfının Temmuz aylarının başında oyuna ekleneceğini söylüyor. Yani, Elder Scrolls Online Elsweyr paketiyle beraber oyuna eklenecek.

Eğer Elsweyr yükseltme paketini hemen şimdi ön sipariş ile satın alırsanız, hem Necromancer sınıfına, hem güzel bir bineğe ve hem de çok hoş kozmetik ürünlere sahip olabileceksiniz.

Necromancer sınıfının tanıtıma bakınca, tam bir Necromancer olduğunu görmek zor değil. Bu tanıtımla Elder Scrolls Online oyuncuları nasıl heyecanlanmasın ki? Reddit’te konuşulanlara göre, oyuncular bu sınıfın gelmesini dört gözle bekliyorlar.

Piyasadaki rakiplerinin gerilemesini fırsat bilen Bethesda, bakalım ilerleyen dönemlerde The Elder Scrolls Online için ne gibi yenilikleri tanıtacak? Peki ya sizce diğer MMORPG oyunları, Elder Scrolls Online’ın yükselişine dur diyebilecek mi? Siz Elder Scrolls Online hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen bizimle yorum olarak bunu paylaşın.

Elder Scrolls Online Necromancer Tanıtımı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.