Echo Of Soul TAM İncelemesi

Echo of Soul TAM, Nfinity Games tarafından yayımlanan bir MMORPG oyunudur. Oyun bugün saat 10.00 sularında Açık Beta etabına geçti. Aslında Echo of Soul oyunu, Avrupa, Amerika ve Asya‘da çok oynanan Ücretsiz MMORPG oyunlarından bir tanesi. Point Blank‘den yakından tanıyacağınız Türk oyun şirketi Nfinity Games ise, Echo of Soul‘un Türkiye, Azerbaycan ve Mena bölgesi yayın haklarını satın alarak bu bölgelerde yayın hayatına seslendirmeler dahil tamamen Türkçe şekilde yayına soktu.

Echo of Soul Türkiye

Echo of Soul‘un Kapalı Betasında ne yazık ki yer alamamıştım. Ama oyun sabah açılır açılmaz giriş yaptım ve uzunca bir süre oynadım. Beni en çok cezbeden şey, Echo of Soul‘un geçiş ekranlarıydı. Geçiş ekranında oyunun hikayesi anlatılıyor. Özellikle geçiş ekranlarında hikayeyi anlatan kişinin sesi çok iyi. Şimdi Echo of Soul‘a başlayacak olanların aklında bir soru olacak. Echo of Soul P2W mi? İlerleyen zamanlarda Mağaza‘da belli ücret karşılığı güçlendiriciler satılabilir ancak şuan için böyle bir şey söz konusu değil.

Echo of Soul İncelemesi

Echo of Soul‘da Savaşçı, Gardiyan, Bıçak Ustası, Büyücü, Kara Büyücü ve Okçu adında tam 6 farklı sınıf bulunuyor ve bu sınıflar kendi aralarında yetenek ağacına bölünüyor. Örnek vermek gerekirse, ben Gardiyan sınıfını açtım. Toprak ve Fırtına olarak ikiye ayrılıyor. Toprak tamamen Tank, Fırtına ise Atak ağırlıklı olarak yeteneklere bölünüyor. Yakın zamanda bütün Echo Of Soul sınıflarının rehberlerini de blogumuza yazacağız. Echo of Soul‘un karakter yaratma ekranında çok fazla bir ayar yapamıyorsunuz. Oyuna giriş yaptığınızda uzunca bir süre görev yapacaksınız.
Bazı görevleri yaparken partilere ihtiyaç duyacaksınız. Bazı görevlerde de Solo Dungeon yada Party Dungeon yapmanız gerekecek. Bildiğim kadarıyla oyunun seviye sınırı 70. İlerleyen güncellemelerde bu seviye sınırı yavaş yavaş artacaktır. Echo of Soul Türkiye‘nin internet sitesinde şuan Başlangıç Rehberi gibi oyunculara kolaylık sağlayacak rehberler mevcut ama şuan rehberlerin tamamı İngilizce. Türk GM‘lerin kısa bir süre içerisinde bütün Echo of Soul rehberlerini Türkçe yapacağından eminim.
Echo of Soul henüz yeni açık beta etabına geçmişken, ve Ramazan etkinlikleri varken oyunu indirip başlamanın tam zamanı. Türkiye‘de Ücretsiz MMORPG kıtlığı varken Echo of Soul size iyi gelecektir. Yakında Echo of Soul TAM İncelemesi‘nin yeni yazıları eklenecektir. Oyun henüz yeni açılmışken elimizdeki kıt bilgilerle anca bu kadar bilgi verebiliyorum. Echo of Soul hakkında merak ettiklerinizi yorum yazarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Oyun hakkında görsel bilgi edinmek için alttaki görsellere bakabilirsiniz. Fotoğrafların boyutu yüksek olduğundan, görsellerin pikseli düşürülmüştür. Echo of Soul‘un grafikleri yeterli düzeydedir ve MMORPG oyunlarında grafik arayan biriyseniz Echo of Soul sizi tatmin edecektir. Bir sonraki Echo of Soul inceleme yazısında görüşmek üzere.
Echo of Soul Türkiye
Echo of Soul Türkiye
Echo of Soul Türkiye

 

7 Yorum

    1. Adsız Cevapla

      oyuna başladım çok zor kasılıyor pek ısınamadım grafikler çok göz yoruyor oynanış zor metin2 özellikleri benziyor fakat özellikleri araf online ve shaiya online gibi başlıyacaklar için önerim zor bir oyun istiyorsanız başlayın derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.