enestalha_easycep_gorsel

Easycep.com

Türkiye’nin en büyük ve yenilenmiş telefon mağazası olan Easycep üzerinden telefon almak ya da telefon satmak mümkün.

Bunun yanında ikinci el yenilenmiş;

  • Telefon,
  • Bilgisayar,
  • Tablet,
  • Akıllı saat,

Aksesuar gibi seçenekleri bulunan bu sitede hemen satış yapabilirsiniz. İsterseniz nakit isterseniz de takas yoluyla yapacağınız alım ve satımlarda güven her zaman ön planda yer almaktadır. Güvene önem veren ve güveni odak noktası haline getiren, model konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmadığı bu platformda, istediğiniz modele ve renge ulaşmak çok kolay.

Telefon Sat

Android telefon sektöründe sürekli olarak gelişen teknolojilerle beraber artan rekabetin sonucunda hemen hemen her gün yeni bir telefon modeli piyasaya sunulmaktadır. Böyle olunca tüm Android telefon markaları bir yarışın, bir mücadelenin içine girmektedir.

Bu yarış ve mücadeleden galip çıkmak için telefonlara sürekli olarak yeni özellikler eklenmekte ve bu yeni özellikler de bireylere daha çekici ve cazip gelmektedir. Böylelikle bireyler yeni telefon almaya yönelmektedir. Yeni telefon almak isteyen bireyler halihazırda kullandıkları telefonu satmak istemekte ve böylece güvenli bir platform arayışına girmektedir. İkinci el telefon alımı ve satımı yapan birçok yer bireylere güven vermediği için bireylerde doğal olarak tereddüt içine girmektedir.

Bütün bu ihtiyaçlar göz önüne alarak değerlendirildiğinde, tüm bu tereddütleri ortadan kaldırmak için kurulan telefon alıp satma sistemi ile Easycep hakim olan tüm prosesi daha güvenli hale getiriyor.

Telefon Al

Yenilenmiş telefonların satıldığı bu platformdan çok daha uygun fiyata Android telefonlar almak mümkün. Yenilenmiş telefonlar için bir pazar oluşturan https://easycep.com/ üzerinden aldığınız telefonu sizin için inceler ve kargolar. Ayrıca satın alınan tüm ürünler 12 ay boyunca Easycep garantisine tabii tutulmaktadır.

Güvenli Veriler

Easycep’e telefonunu ya da diğer elektronik cihazını satmak isteyen bireylerle yapılan tüm görüşmeler ve işlemler kayıt altına alınmaktadır. Telefon satışı tamamlandıktan sonra, geliştiren özel yazılım aracılığı ile telefondaki bütün veriler ve dosyalar kalıcı bir şekilde silinmektedir. Böylece telefonu satan bireylerin verilerine ulaşmak artık mümkün olmamaktadır ve verilerin güvenliği ve gizliliği böylece sağlanmaktadır.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.