godex.io

Dünyadaki En Basit Kripto Para Dönüştürücü | Godex.io

Açıklama: En iyi kripto dönüştürücü platformları, kullanıcı dostu bir arayüz ve anonimlik sunar. Madeni paralarınızı, coin dönüştürücü – Godex.io’da anonim olarak nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Dünyada 100 milyondan fazla insan artık kripto para kullanıyor. Bu sayı çok büyük görünüyor, peki ya internete erişimi olan diğer 4,66 milyar kişi? Çoğu, zayıf kripto bilgisi ve karmaşık borsalardan şikayet edecek.

Godex.io, dünyanın en basit kripto dönüştürücüsünü sunarak herkesi kurtarmaya geliyor. Kişisel bilgilerinizle kaydolmanıza veya ayrılmanıza gerek yok. KYC prosedürü yok. Sadece siteyi ziyaret edin, cüzdan adreslerinizi girin ve jetonlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirin. İşte adım adım bir kılavuz:

Godex.io Nasıl Kullanılır

  1. Adım: Platformu Ziyaret Edin

Web sitesine girdiğinizde, sade görünümlü bir sayfa sizi karşılayacaktır. En üstte açıkça, “Kripto Para Dönüştürücü” yazıyor. “Nasıl Çalışır” bölümünde, işleri daha da basitleştiren ayrıntılı talimatlar mevcuttur. Ayrıca iki giriş alanı göreceksiniz. Biri “gönder”, diğeri “al” olarak etiketlenir. BTC ve ETH varsayılan girişlerdir. Bunları, bu kılavuzda örnek olarak kullanacağız.

  1. Adım: Değiştirmek İstediğiniz Paraları Girin

Bitcoin’leri Ethereum’a dönüştürmek istemiyorsanız, bir veya iki alanı doldurmanız gerekecektir. Bunlardan herhangi birinin üzerindeki açılır oka tıklamak, değiştirebileceğiniz tüm paraları içeren bir liste açar. İstediğiniz birine tıklamanız yeterlidir.

Aradığınız kriptoyu hemen göremiyorsanız, ilk birkaç harfini yazın. İlgili sonuçlar hemen görünmelidir, böylece yüzlerce coin arasında gezinmenize gerek kalmaz.

  1. Adım: Değiştirmek İstediğiniz Tutarları Girin

Ayrıca, dönüştürmek istediğiniz tutarı da girmelisiniz. Bir alana değerlerin girilmesinin, diğerini otomatik olarak doldurduğunu fark edeceksiniz. Bu, dönüştürmek istediğiniz coinin veya almak istediğiniz coinin tam değerini seçmenize izin verir.

Bu arada, sayfanın en sağında bir liste göreceksiniz. “Ayrıntılar” kelimesi parlaktır ve bir tire ile işaretlenmiştir, geri kalanı soluktur. Bu ayrıntı, gönderim aşamasında olduğunuzun bir göstergesidir.

  1. Adım: Alıcı Adresini Girin

Seçtiğiniz paraların altında, cüzdan adresinizi girmenizi isteyen yanıp sönen bir alan göreceksiniz. Burada gönderdiğiniz adres, dönüştürülen paralarınızın gideceği adrestir. Örneğin, BTC’yi ETH’ye çeviriyorsanız, buraya ETH adresinizi girmelisiniz.

Not: Yukarıdaki adımları üç farklı aşamaya ayırdık. Ancak, bunlar aynı sayfada gerçekleşir ve kripto para dönüştürücü, bunları tek bir adım olarak değerlendirir. Bu işlemleri bir veya iki dakika içinde tamamlayabilirsiniz.

Bir sonraki adıma geçmek için girişleri tamamladığınızda “değişim” düğmesine tıklayın. Paranızı korumak için Godex.io, adresin geçerliliğini tespit eder ve geçersiz olup olmadığını size bildirir.

Adım 4: Madeni Paralarınızı Gönderin

Değişim platformu, kriptonuzu göndermeniz için benzersiz bir adres oluşturur. Örneğimiz için, BTC’nizi gönderdiğiniz yer burasıdır. Ayrıca, kullanabileceğiniz bir QR kodu göreceksiniz. Madeni paralarınızı adrese gönderdikten sonra arkanıza yaslanın, rahatlayın ve gerisini dönüştürücüye bırakın.

Bu sefer, en sağ köşedeki menüde “depozito bekleniyor” yazacak. Fonlar geldiğinde “onay” alanını kontrol edecek ve süreç başladığında “değişim” gösterilecektir.

ETH’niz cüzdanınıza gönderildikten sonra, “tamamlandı” alanı, diğerleri gibi yeşil bir onay işareti alacaktır. Şimdi sadece, kripto para biriminizin gelip gelmediğini doğrulamak için cüzdanınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bu kadar basit!

Godex.io’yu Kullanmak İçin Bonus İpuçları

  • “Gönderdiğiniz” ve “aldığınız” alanları doldururken bilgilerinizi karıştırdıysanız, ortadaki yuvarlak okları tıklayın. Alanlar hemen değişmelidir, böylece her şeye yeniden başlamak zorunda kalmazsınız.
  • Bazen dönüştürücü, değişimin tamamlandığını gösterir, ancak cüzdanınızda parayı göremezsiniz. Bu özellikle, cüzdanı hemen kontrol ettiğinizde geçerlidir. Sadece bir dakika bekleyin. İşlem tamamlanmış olsa bile, cüzdanın miktarını yansıtmaya başlaması için biraz zamana ihtiyacı olabilir.
  • Değişim aşaması, madeni paralara bağlı olarak 5 ila 30 dakika arasında sürebilir. Bazı coin’lerin bozdurma hızı diğerlerinden daha yavaştır, bu nedenle işlem daha uzun sürer.

SONUÇ

Kripto para alışverişi yapmak hiç de kolay değil. Godex.io, tam olarak bir borsanın yapması gerekeni yapan, gerçekten benzersiz, iyi düşünülmüş bir platformdur. Madeni paraları hızlı, güvenli ve anonim olarak dönüştürmenize yardımcı olur.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.