dragon nest türkiye 2021

Dragon Nest (Ejderha Yuvası) Yeniden Türkiye’de! (2021)

Bir zamanlar en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Dragon Nest Türkiye (Ejderha Yuvası), 2021'de yeniden tamamen Türkçe olarak açılıyor!

Yıllar önce hayatımıza giren ve Türkiye’ye ilk geldiğinden beri hatrı sayılır bir oyuncu kitlesi oluşturan, eşsiz kombat sistemine sahip bir MMORPG oyunu olan Dragon Nest (Ejderha Yuvası) oyunu çok yakında tekrar Türkiye’de bilgisayar platformunda bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sunucu şu anda Official olarak açılmayacak olsa da oldukça iddialı bir private sunucusu olacağını belirtmek isterim. Bu yazıda Dragon Nest Türkiye hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Ekip, sunucuyu 2021’in ilk günü itibariyle açmayı düşünüyor. Sunucunun Türkiye’de bilgisayar platformunda bulunan tek Dragon Nest sunucusu olması dikkat çekiyor.

Dragon Nest Hakkında

Bildiğiniz üzere Dragon Nest (Ejderha Yuvası), daha önce Türkiye’de açılmış fakat birkaç problem nedeniyle sunucuyu kapatma kararı alınmıştı. Bu olay oyunculara büyük hayal kırıklığı yaşatsa da bu haber bir nebze olsun onları mutlu edebilecektir.

Dragon Nest her MMORPG oyununda bulunmayan eşsiz kombata sahip bir MMO aksiyon-macera oyunudur. Nefes kesici grafikleri ve sinema sahnelerinin oyunun hikayesi ile harmanlanması önümüze epik bir macera çıkarıyor. Daha önce hiçbir MMO oyununda olmayan görsel deneyim ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Dahası, Dragon Nest’te sınırsız kombo sistemi ve çeşitli sınıflar ile kendi oyun tarzınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Nefes kesen inleri, zindanları, lonca sistemi, grup (parti) sistemi, çeşitli etkinlikler ile sizi içinize alacak bu dünyada siz de yerinizi almalısınız.

Dragon Nest (Ejderha Yuvası) Nedir?

Oyun Türkiye’de 80 cap (80 level üst sınırı) ile açılacak ve End Game’e (oyunda bulunan bütün ilerlemeleri bitirmek) ulaşan oyuncu sayısına bakılarak bir üst seviye sınırına taşınacak. Bu tamamen sizin ne kadar oynayacağınıza bağlı diyebilirim. Oyunda yapılacak etkinliklere  gelirsek, oyunun çeşitli etkinliklerle dolu olacağını söyleyebilirim.

Önümüzdeki yılbaşı etkinliği ile başlayacak sunucu, devamında onlarca etkinliği ile biz MMORPG seven oyuncuları çok güzel bir şekilde ağırlayacaktır.

Sunucuda mevcut olacak olan sınıflar; Savaşçı, Okçu, Efsuncu, Şifacı, Akademik, Kali ve son olarak Lancea olmak üzere 8 tanedir. Cap sınırı arttıkça oyuna yeni sınıflar eklenecektir.

Peki şu an da Dragon Nest Türkçe mi? Evet, oyun 1 Ocak 2021’de Tamamen Türkçe olarak açılacak. Detayları Discord adreslerinden bulabilirsiniz. Discord adresleri sunucunun sitesinde mevcut. Tüm linkleri yazının sonunda sizinle paylaşacağım.

Dragon Nest Türkiye Oynanır Mı? (2021)

Dragon Nest Türkiye ekibi sunucularının tamamen emek olacaklarını söylediler. Oyun ‘’pay to win aksine’’, ‘’play to win’’ mantığıyla oynanacak. Cash marketinde olan eşyaları, oyun içinden de oynayarak elde edebileceğimiz söyleniyor.  

Gelelim sonuca; Açıkçası ben sunucunun geleceği hakkında çok olumlu şeyler düşünüyorum. Her şey gayet iyi görünüyor. Dragon Nest Türkiye sunucusu private olmasına rağmen aktif oyuncu sayısı reklamlara ayrılacak bütçe yardımıyla fazla olacak gibi görünüyor.

Siz de 2021 yılında oynayacak yeni  MMORPG oyunu arıyorsanız, oynayınca emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız ve aynı zamanda eğlenmek de istiyorsanız şimdi kayıt olun, discorda katılın ve oyunun heyecanına tanık olun. Dragon Nest Türkiye hakkında merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Oyun hakkında tüm detayları Discord adresinden ve Instagram sayfalarından bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.