Diş Sağlığını Korumak

İmplant uygulaması son yıllarda dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir. Dentomaga Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği de diş hekimliği alanındaki gelişmeleri yakından takip eden bir kuruluş olarak implant uygulamalarında üstün başarı gösteren bir adrestir.

İzmir implant hizmeti veren klinik, uzman diş hekimleri, deneyimli personeli, son teknolojilere uygun makine ve ekipmanlarıyla hasta odaklı olarak çalışır.

İmplant Nedir?

İmplant, modern tıbbın geldiği noktada kaybedilen dişlerin yerinin en konforlu şekilde doldurulma yöntemidir. Basit bir anlatımla kaybedilen diş yerlerinde çene kemiğine vidalar yerleştirilerek protez dişlerin buralara vidalanması ve sabit hale getirilmesidir. İmplant dişler çene kemiğine sabitlendiği için gerçek dişlere yakın bir konfor sağlar.

İzmir Gülüş Estetiği

Özgüvenli ve ışıltılı bir gülüş için ağız ve diş sağlığı önemlidir. Son yıllarda tam bir gülüş estetiği sağlanması için kişilere bir dizi uygulamalar yapılır. Bu uygulamalar içinde diş taşlarının temizlenmesi, eksik dişlerin tamamlanması, şekil bozukluklarının giderilmesi gibi işlemler bulunur. Ağız dışında çene ve yüz yapısındaki şekil bozuklukları da İzmir gülüş estetiği kapsamında giderilir.

Dentamoga Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği gülüş estetiği uygulamasına başlanmadan bilgisayar ortamında ortaya çıkacak sonuç hazırlanıp hastaya gösterilir. Bu sayede hataya yer kalmaz. Hastanın ağız, yüz ve gülüş yapısına en uygun seçimler yapılarak başarılı işlemler gerçekleştirilir.

İmplant Hangi Malzemelerle Yapılır?

İmplant, sağlam ve uzun ömürlü olacak çeşitli maddelerden yapılır. Dentomega Ağız ve Diş Kliniği kaliteli uygulamalardan biri olan zirkonyumla İzmir zirkonyum kaplama hizmeti verir. Bir başka yöntem olan İzmir lamine diş protezi konusunda da başarılı tedaviler gerçekleştirilir.

İzmir İmplant Fiyatlar

İmplant uygulamalarının fiyatları kaç tane implant yapılacağı, üzerine köprü kurulup kurulmayacağı, hangi malzemenin kullanılacağı gibi kriterlere göre değişiklik gösterir. Dentamega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde tedavi öncesinde ücretsiz muayene hizmeti verilir.

Ücretsiz muayene sonrasında yapılması gereken işlemler belirlenir, hasta ile görüşülerek hangi malzemelerin kullanılacağı konusunda görüş birliği sağlanır ve net bir fiyat teklifi verilir. Hasta menfaatleri gözetilerek memnuniyet sağlanması için her zaman en uygun fiyat teklifleri sunulur.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.