dijital-kod-satin-al-etail

Dijital Oyun Kodu Satın Al

E-pin olarak da bilinen dijital oyun kodu, oyunları ve birçok şeyi (Netflix, Spotify gibi), kod girerek etkinleştirmek için ya da herhangi dijital birimi eklemek için kullanılır. Örneğin, e-pin satın aldığınız zaman ilgili oyunun içinde krediye sahip olabilirsiniz. Oyun içinde kıyafet, eşya ve kostüm gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Ya da, dijital kodu girerek satın aldığınız ürünü bir ay daha kullanmak için “Gametime” alabilirsiniz. Kısacası Epin’ler, birçok farklı şey için kullanılabilirler.

E-pin kodları her oyun ya da platform için farklılık gösterebilir ancak genellikle sayı ve harflerden oluşur ve kullanılacak olan oyun/sitenin internet sitesinden aktifleştirilebilir. Steam, dijital kodlarla oyun etkinleştirilebilen uygulama ve web sitelerinden bir tanesidir.

En Popüler Steam Oyunları

Steam’de bir oyunu doğrudan satın almanın yanı sıra, dijital kod satan internet sitelerinden ya da mağazalarından kod satın alarak da alabilirsiniz. Doğrudan kredi kartı girişi yaparak satın almak arasında hiçbir fark yoktur. En popüler Steam oyunları şunlardır;

Counter-Strike: Çıkış tarihi 21 Ağustos 2012 olan oyun Valve tarafından geliştirilmiştir. Bir aksiyon ve nişancı oyunu olan Counter-Strike, popülerliğini korumaya devam etmektedir.

PUBG: 2017’de çıkış yapan oyun bir hayatta kalma oyunudur.  Mobil versiyonu da bulunan oyunun çok sayıda oyuncusu bulunmaktadır.

Among Us: 2018 çıkışlı oyun eğlence oyunudur. Son zamanların en popüler oyunlarından biridir ve birçok kişi tarafından severek oynanmaktadır.

Need for Speed: Yılların eskitemediği ve hâlâ popülerliğini koruyan bir araba yarış oyun serisidir. Çok sayıda oyunu bulunmaktadır ve yıllara meydan okumaktadır.

Grand Theft Auto: Aksiyon oyunlarından oluşan bir oyun serisidir. Rockstar Games tarafından geliştirilmiştir. Uzun yıllardan beridir popülerliğini korumaktadır. Şu sıralar, GTA 6 beklenmektedir.

The Sims 4: Bir simülasyon oyunudur. 2014 yılında çıkış yapmıştır ve Steam üzerindeki popüler oyunlardandır.

World War Z: Bir aksiyon ve zombi oyunudur. Milyonlarca oyuncunun beğenisini üzerine toplamış popüler bir oyundur.

Dota 2: Valve tarafından geliştirilmiştir. Her gün milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler bir MOBA oyunudur.

Zula: Türk yapımı olan bir nişancı oyunudur. Ücretsiz olan oyun, aynı zamanda birçok Türk oyuncu tarafından oynanmaktadır.

Knight Online: En eski MMORPG oyunlarından bir tanesidir. Dünyanın en çok oynanan MMORPG’lerinden biri olan Knight Online, Steam üzerinden de oynanabilmektedir.

Yukarıda listelenen her bir oyun, dijital kod ile etkinleştirilebilir ve hemen oynanmaya başlanabilir.

Dijital Oyun Kodu Nereden Alınır?

Oyun kodlarını zahmetsiz, hızlı ve pratik bir şekilde dijital oyun kodu satış sitelerinden satın alabilirsiniz. İstediğiniz oyunun epin kodunu alarak oyun içinde kullanabilirsiniz.

Bir dijital oyun kodu almak istediğiniz zaman, internette araştırma yapmaya kalkarsanız, yüzlerce dijital kod satış sitesine rastlayabilirsiniz. Satın almadan önce, güvenilir olduğuna emin olduğunuz siteleri tercih etmelisiniz.

www.etail.com.tr dijital kod satın almak isteyen herkes için biçilmiş kaftandır. Kayıt olması, ürünü sepete eklemesi ve satın alımı tamamlaması yalnızca birkaç dakikanızı alır, tabii kodun tarafınıza ulaşması da öyle.

Google Play Bakiyesi, League of Legends RP, Steam Cüzdan, PUBG UC, Mobile Legends Elmas, Roblox Robux ve aklınıza gelebilecek her türlü PC ve mobil oyun/uygulamaları için kod satın alabilirsiniz.

Fiziksel olarak satın almak isterseniz Migros, D&R gibi mağazaları da tercih edebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.