Devils Attorney İncelemesi

Android oyunlar arasında popüler olan Devils Attorney nasıl bir oyun? Devils Attorney incelemesi ve hakkında her şey!

Herkese selamlar. Tekrardan bir mobil oyun anlatımıyla daha beraberiz. Bugün size, şimdiye kadar oynadığım açık ara en komik mobil oyun olan Devils Attorney incelemesi yapacağım. Dilerseniz, lafı fazla uzatmadan Devils Attorney hakkında size biraz bahsedeyim.

Devils Attorney oyununda, Max Mcmann ismindeki bir avukatı oynuyoruz. Max Mcmann; gayet kendini beğenmiş, egoist bir avukattır. Adından da anlaşılacağı üzere, saçma sapan davalarda, birilerini kurtarmaya çalışıyoruz. Mahkemede izlemeniz gereken stratejiyi, karşınızdakilere göre değiştirmelisiniz. Davaları başarıyla sonuçlandırdıktan sonra, para kazanıyor ve bu kazandığımız paralarla da evimizdeki eşyaları yeniliyor istersek istatistiklerimizi güçlendiriyoruz. Suçlu veya suçsuz demeden, aldığımız bütün davaları başarıyla sonuçlandırmak ve suçlu olduğunu bilsek bile herkesi temize çıkarmak zorundayız. Oyunu eğlenceli yapan en önemli etkenlerden biri de bu zaten.

Oldukça detaylı olan bu mobil strateji oyununda, neredeyse her şey düşünülmüş. Duruşma öncesi komik konuşmalar, duruşma sonrası gazete haberleri… Gerçekten her biri birbirinden komik. Özellikle duruşma öncesi konuşmaları kesinlikle atlamayın. Zaman zaman yarılabileceğiniz muhabbetler dönüyor. Devils Attorney mahkeme öncesi bir görseli sizinle paylaşayım.

devils-attorney-türkçe

Devils Attorney Türkçe

Devils Attorney Hakkında

Devils Attorney hakkında bilmeniz gereken en önemli şey, oyun sadece mahkeme salonlarında geçmiyor. Vakti geldiğinde, mahallelere gidip kanıt araştırmaları ve çok daha fazlasını yapmanız gerekecek. Aynı zamanda, her şeyin istediğiniz gibi gitmediği zamanlar da olacak. Mesela, karşınıza sinsi savcılar çıkacak. Hiç beklemediğiniz bir anda, beklemediğiniz bir hareket yapacak ve sizi köşeye sıkıştıracak. Sizin o duruşmayı kazanabilmeniz için, savcıdan daha sinsi hareket etmeniz gerekiyor. Bunların her biri ayrı ayrı stratejiler gerektiriyor elbette. Vakit geçirmek için indirilecek oyunlar ararken, Devils Attorney indirdim ve bir davada başarısız olunca tekrar tekrar deniyorum. Adeta bağımlılık yaratan bir mobil oyun.

Devils Attorney incelemesi yazısını okurken fark ettiyseniz, Devils Attorney Türkçe dil desteği de sunuyor. Bu yüzden, yabancı dil bilmeyenler de kolay bir şekilde komik konuşmaları anlayabilir ve oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirler.

Yazımın başlarında bir konudan bahsettim. Başarılı olduğunuz davalardan kazandığınız paralarla, evinize yeni eşyalar alabilir veya geliştirebilirsiniz dedim. O meseleye değinmek istiyorum biraz. Evinize girdiğinizde; 2 boyutlu bir ortamda, sizi pek de hoş olmayan eşyalar karşılayacak. Siz gösteriş ve para meraklısı bir avukatsınız. Çok para kazanıp, şatafatlı eşyalar almanız gerekiyor. Siz, Max Mcmann karakterini canlandırıyorsunuz ve bu onun doğasında var. 🙂 Aşağıdaki görselde, Max Mcmann’ın evini görebilirsiniz. Neyden bahsettiğimi anlayacaksınız.

devils-attorney-incelemesi

Devils Attorney İncelemesi

Yukarıda görmüş olduğunuz evde sadece birkaç yeni eşya alındı. Mesela, evin lambası oldukça iyi duruyor ama yatak pek de iyi değil gördüğünüz gibi. Yapmam gereken şey, biraz daha para biriktirip o yatağın yerine çok daha iyi ve gösterişlisini almak. Oyunda ilerledikçe, çok daha iyi eşyalar olduğunu göreceksiniz ve bir an önce davaları başarıyla sonuçlandırmaya bakacaksınız, inanın bana. Evinize girdiğinizde, sağ alta köşeden o an ki varlığınızı ve sağ üst taraftan da yeni eşyalar için sekmeyi açmış olacaksınız.

Devils Attorney İncelemesi

Size bahsettiğim bir şey daha vardı. Mahkeme sonundaki gazete haberleri. Mahkemede ister başarılı olun, ister başarısız olun. Her dava sonunda karşınıza bir gazete haberi gelecek. Bu gazetedeki haber içeriği bile düşünülmüş. Okurken yüzünüzde bir tebessüm oluşacak. 🙂 Hatta, bir mahkemenin sonunda karşıma çıkan gazete haberini sizinle paylaşayım sizinle. Gazete haberleri, doğrudan mahkemenizin içeriğiyle ilgili oluyor.

devils attorney hakkında

Devils Attorney Hakkında

Devils Attorney hakkında bir şey daha var. Bir dava; çok uzun sürerse, kazanmış olsanız bile bonus parayı alamazsınız. Bonus parayı almak için o davayı tekrarlama şansınız var. Ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi davayı tekrarla yazısına basarsanız, aynı dava yeniden başlayacaktır. Böylelikle; aynı davayı farklı bir stratejiyle, daha hızlı çözmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Devils Attorney incelemesi yazımın sonuna yaklaşırken, son olarak Devils Attorney hakkında hoşuma gitmeyen bir şeyden bahsetmek istiyorum. Devils Attorney oldukça eğlenceli ve oldukça komik bir mobil strateji oyunu. Ancak, Devils Attorney çabucak biten oyunlardan. Yanlış hatırlamıyorsam 53 veya 58 ayrı dava vardı. Bu davaların hepsini bitirdiğinizde, oyuna yeniden başlıyorsunuz. Aynı davaları, farklı stratejilerinizle bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu da bir kısır döngü yaratıyor oyunda. Gözüme çarpan tek kötü detayı buydu. Bunun haricinde harika bir oyun.

Devils Attorney incelemesi yazımın burada sonuna geliyorum. Umarım Devils Attorney hakkında bilgi edinebilmişsinizdir ve umarım Devils Attorney oyununu beğenmişsinizdir. Zaman geçirmek için güzel bir mobil oyun olduğunu düşünüyorum. Özellikle mobil strateji oyunları oynayanlar çok beğenecektir. Siz Devils Attorney oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen aşağıdan yorum olarak ne düşündüğünüzü yazın. Hemen aşağıdaki bağlantılardan Devils Attorney indirebilirsiniz. Unutmadan belirteyim. Devils Attorney indirmek için, oyunu satın almak zorundasınız. Google Play Store’da, 30.99 TL ve App Store’da 34.99 TL’ye Devils Attorney oyununa sahip olabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim. 🙂

Devils Attorney Android İndir
Devils Attorney IOS İndir

4 Yorum

  1. Cenk Cevapla

    Devils Attorney hakkında yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Uzun süredir eğlenceli mobil oyun arıyordum ve sanırım Devils Attorney oyunu ile istediğimi buldum. Daha fazla Devils Attorney incelemesi gibi eğlenceli mobil oyun incelemeleri bekliyorum. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.