defiance 2050 hediye

Defiance 2050 “Urban Commando” Hediye Kodu

Eskiden Defiance olarak bilinen ve 2018 yılında ücretsiz olarak Defiance 2050 olarak yeniden başlatılan Co-op Bilim Kurgu oyunu, PC platformunda uzun bir yol kat etti ve MMO oyun sitelerinden biri, bu oyun için bir hediye hazırlamış. Bu yazıda Defiance 2050 oyunu için Urban Commando isimli kostümü nasıl elde edebileceğinizi anlatacağım. Hediye kodunuzu almak için yazıyı okumaya devam edin.

Defiance 2050 Hediye Kodu

Oyunun tadını çıkarmaya devam eden bir topluluk var ve geliştirici şirket Trion Worlds, tüm olumsuzluklara rağmen oyunu geliştirmeye devam ediyor. Steam mağazasında yerden yere vurulan ve oyun forumlarında ağır eleştirilere maruz kalan bu oyun için “fazla ömrü yok” deniyordu ancak 2 yıldır oyun açık ve güncellemeye almaya devam ediyor.

Oyuncuların bu kadar ağır bir şekilde eleştirmesinin sebeplerinden biri, serinin ilk oyunu olan Defiance’ın üzerinde herhangi bir şey koymamaları. Elbette bu serinin hayranlarının söylediği bir şey. Her neyse. Trion Worlds şirketi, cömertliğini konuşturuyor ve herkese Urban Commando kostümü hediye ediyor. Defiance 2050 hediye kodunuzu hemen aşağıdaki yönergeyi takip ederek alabilirsiniz.

Öncelikle hediye kodunuzu almak istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve hediye kodunun verildiği internet sitesine gidin.

Defiance 2050 Hediye Kodu Almak İçin Buraya Tıklayın

defiance 2050 hediye

defiance 2050 hediye

  1. Oyunu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirin.
    https://www.defiance2050.com/en/play-now/?utm_source=cpmstar&utm_medium=rev&utm_content=Defiance_NA
  2. Defiance 2050 hesabınıza giriş yapın veya yeni bir üyelik oluşturun.
  3. Bu bağlantıya tıklayın http://store.trionworlds.com/commerce/voucher/redeem-voucher-flow ve Defiance 2050 hediye kodunuzu onaylayın.
  4. Oyunu çalıştırın ve karakterinize giriş yapın.
  5. Bir karakter seçin ve Urban Commando hediyesini almak istediğiniz karakterinizle giriş yapın. Urban Commando kostümüne otomatik olarak sahip olacaksınız.

Defiance 2050 Hakkında

Daha önce bu oyunu oynamamış ancak hediye kodu dolayısıyla ilgisini çekmiş kişiler varsa biraz oyundan bahsedeyim. Bir dizi silah ve sınıflar arasından seçim yaparak fütüristik bir açık dünya haritasında mücadele veriyorsunuz. Oyun oldukça hızlı ve tempolu ilerliyor. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte seviye atlayın ve hayatta kalmanıza yardımcı olacak güçlü silahların kilidini açın.

Oyun hakkında daha fazla bilgi için hemen aşağıdaki Defiance 2050 oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Eğer olur da hediye kodunu alamazsanız, aktifleştiremezseniz veya herhangi bir şey olursa, lütfen yorum yaparak yardım istemekten çekinmeyin. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.