crysis-remastered-geliyor

Crysis Remastered Ne Zaman Çıkacak?

Crysis Remastered versiyonu geliyor! Crysis Remastered ne zaman çıkacak ve tüm detaylar burada yer alıyor!

Crysis Remastered duyuruldu ve PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch’e “Çok Yakında” geliyor. Türk bir şirketin elinden çıkan ve dünyanın en iyi FPS oyunlarından biri olarak sayılan Crysis, çok yakında Remastered versiyonu ile sevenleriyle buluşuyor. Peki Crysis Remastered ne zaman çıkacak? Yeni Crysis oyunu hakkında neler biliyoruz? Hepsi bu yazıda!

Crysis Geri Dönüyor

Bildiğiniz üzere Crytek firması, son yıllarda pek etkin değildi ve birçok ofisini de maddi imkansızlıklar yüzünden kapatmak zorunda kalmıştı. Hatta, yine Crytek yapımı bir MMOFPS oyunu olan Warface’in bile Türkiye dahil bazı sunucularını kapatmışlardı.

Her şeye rağmen, Crytek sahalara geri dönmeye niyetli gibi. Geçtiğimiz günlerde Twitter hesaplarından yapılan “RECEIVING DATA” paylaşımı, bütün oyun camiasını heyecanlandırdı ve binlerce kişi tarafından etkileşim aldı.

Bahsini ettiğimiz paylaşımdan tam bir gün sonra, yine Crysis Twitter hesabı şunu paylaştı:

Elbette atılan bu Tweetler Crysis sevenlerini çok heyecanlandırdı. Bu Tweetler bile oyunun çıkacağına bir kanıt ancak ynı zamanda Crysis Remastered‘in çıkacağına dair şu an elimizde başka verilerde var. Bakalım önümüzdeki günlerde Crysis çıkış tarihi ve diğer bilgiler hakkında Crytek tarafından ne gibi açıklamalar yapılacak.

Crysis Remastered Çıkacak Mı?

Crytek’in internet sitesine girdiğinizde ve Çerez Politikaları sayfasına gittiğinizde, Crysis Remastered logosu sizi karşılayacaktır. Şu an için anasayfada sadece bir görsel bulunuyor. Crysis Remastered çıkış tarihi hakkında ilerleyen zamanlarda Crytek tarafından da ne gibi bir açıklama yapılacak, heyecanla bekliyoruz.

Crysis internet sitesine bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz.

Crysis Remastered Ne Zaman Çıkacak?

Crysis Remastered ne zaman çıkacak diye elbet herkes merak ediyordur. Ancak, şu an elimizdeki bilgiler çok taze ve bunun için bir açıklama yapmak İMKANSIZ gibi geliyor. Umalım ki Crytek bizi çok bekletmeden Crysis’in yeni oyununu çıkartsın. Crysis Remastered çıkış tarihi ve oyun hakkındaki tüm detaylar için beni takip etmeye devam edin.

Siz Crytek’in en büyük yapımı ve Dünyanın en iyi FPS oyunlarından biri olan Crysis oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Crysis Remastered nasıl bir oyun olacak?

Crysis Remastered hakkında paylaşılan tüm detayları yine buradan sizinle paylaşacağım. Bir sonraki duyuruda görüşmek üzere.

Crysis Remastered ve önceki Crysis oyunları hakkında hazırlanan videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.