corepunk kapalı beta

Corepunk Kapalı Beta Aralıkta Başlıyor

Corepunk ekibinin yeni topluluk güncellemesi yayınlandı. Corepunk kapalı beta tarihi ve çok daha fazla şey hakkında ipucu veriyorlar.

Corepunk geliştiricileri, oyunun kapalı betasını Aralık 2020 tarihinde yapmayı planladıklarını açıkladı. Açık Dünya MMORPG’ler arasında yeni bir soluk olmayı hedefleyen Corepunk, bu yıl içinde oyuncularıyla buluşacak. Tabii ertelenmezse. Hadi Corepunk kapalı beta sürecine ve detaylarına bakalım.

İzometrik bakış açılı MMORPG oyunlar oynamayı sevenler için birebir olan Corepunk, yeni bir topluluk güncellemesi yayınladı ve bir kısmında şöyle diyorlar:

“Geçen sene oyunu duyurduğumuzda, kapalı betayı aralık ayının başlarında planlıyorduk. 6 oynanılabilir sınıf ve 20 seviye sınırı ile. Seninle orada buluşmak için sabırsızlanıyoruz!”

Yeni yayınlanan Corepunk topluluk güncelleştirmesi aynı zamanda karakter özelleştirme, ölümler, sınıflar ve ustalıkları, oyun odağı ve daha birçok konuya değiniyor.

Bunlarla birlikte, oyunun geliştirici ve topluluk takımı bir süre daha oyunla ilgili videolar çekmeyeceğini de söylüyor. Bunun sebebi ise, oyunu geliştirmeye ve iyileştirmeye daha fazla vakit ayırmak istemeleri.

Corepunk’ın yeni topluluk güncellemesini okumak için buraya tıklayın: https://corepunk.com/en/news/article/30

Ayrıca Corepunk ekibinin kamera arkası görüntülerini de hemen aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Corepunk kapalı beta hakkında daha fazla detay için beni takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.