cabal mobile

Cabal Mobile İncelemesi

Meşhur PC MMORPG oyunu Cabal Online çok yakında EU ve Global server ile mobil cihazlara geliyor. İşte Cabal Online Mobile hakkında inceleme ve indirme rehberi.

Old-School MMORPG oyunlarından biri olan Cabal Online, mobile platformlara çok yakında geliyor. Mobil MMORPG hayranlarını gerçekten mutlu edeceğini düşündüğüm bu oyunu Kore sunucularında deneyimleme fırsatı buldum ve sizin için Cabal Mobile incelemesi hazırladım.

Eski PC MMORPG oyunlarının mobil versiyonlarının da çıkmasına alışığız ancak bir çoğu sadece ismen olarak aynı oluyor. Orijinal oyuna sadık kalarak hazırlanmayan mobil MMORPG’ler de genellikle kötü oluyorlar. Cabal Online Mobile kesinlikle bu şekilde değil!

Cabal Online Mobile, orijinal oyuna sadık kalınarak hazırlanmış bir oyun. Hemen alttaki oynanış videosunu izlerseniz tam olarak ne demek istediğimi anlayacaksınız zaten.

Cabal Mobile

Cabal Online Mobile, ESTGames Corp. tarafından yayınlanacak olan bir mobil MMORPG oyunu. Eski ve çok sevilen PC MMORPG Cabal Online’ın yeni mobil versiyonu. ESTGames, aynı zamanda bilgisayar versiyonunun da yayıncılığını yapmakta, yani oyunu yabancı bir şirket yayınlamayacak.

Cabal Mobile, eski tarz MMORPG sevenleri kesinlikle mutlu edecektir ve uzun süre boyunca meşgul edecektir. Her Mobil MMORPG oyununda olduğu gibi burada da görevleri hızlı bir şekilde pek de zahmet etmeden tamamlıyorsunuz ve maalesef Oto-Atak var. Ancak eski tarzdaki grafikleriyle kesinlikle denenmeyi hak ediyor.

Eğer siz de yüksek grafikli mobil MMORPG oyunları oynamayı SEVMİYORSANIZ, kesinlikle Cabal Online Mobile‘ı deneyebilirsiniz.

Oyunda birçok zindan seçeneği mevcut ve bu zindanlara solo ya da grup olarak girebilirsiniz. Sağlam bir senaryoya sahip olduğu için, görevlerde de asla sıkılmayacaksınız. Zaten göreve tıkladığınız zaman otomatik olarak görev yerine Teleport oluyor.

Oyunda seçtiğiniz sınıfa göre hikaye şekilleniyor ve her sınıfın farklı bir hikayesi mevcut. Bu da diğer Mobil MMORPG oyunlarından farklı kılıyor.

Orijinal oyuna sadık kalındığı için Mobile versiyonda da Kombo yetenekleri gerçekten iyi ve vuruş hissiyatını ikiye katlıyor.

cabal online mobile

Cabal Online Mobile

Cabal Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Cabal Online Mobile versiyonu, şu an Kore’de oynanılabilir durumda ve sunucuları da açık. Yani Cabal Mobile APK indirerek siz de deneyimleyebilirsiniz.

Cabal Mobile EU ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız, bunun için henüz bir duyuru yok ancak 2021 yılında mutlaka çıkmasını bekliyorum. Siz de Cabal Online Mobile’ın Google Play Store linkini takip edebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estgames.cabalmkor&hl=tr&gl=US

“카발 모바일” başlıklı oyunu şu an için Global ya da EU sunucularında ne yazık ki oynayamıyoruz. Oyunun internet sitesinden daha fazla bilgiyi alabilirsiniz: http://www.cabalmobile.co.kr

Cabal Mobile Türkçe Olacak Mı?

Old-School MMORPG oyunlarının bir çoğu zaten PC’de Türkçe dil desteğine sahip değil. Bu yüzden ben Cabal Mobile Türkçe dil seçeneğine sahip olacağını düşünmüyorum ancak oyunu öğrenmek kolay olduğundan dolayı dil konusunda bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Cabal Online Mobile’da çok fazla Türk oyuncu bulunursa ve oyun tutacak olursa, Türkçe seçeneğini düşünebilirler ancak ilk başta böyle bir ihtimal ne yazık ki bulunmuyor.

Cabal Mobile Türkiye toplulukları olacaktır muhtemelen. Siz de bu topluluklara katılarak oyunda daha hızlı gelişebilir ve Türk oyunculardan destek alarak dil sorununu aşabilirsiniz.

Cabal Mobile İndir

Cabal Online mobil versiyonu şu an Global ya da EU için çıkmadığı için Google Play Store ya da App Store üzerinden indirmek mümkün değil. Oyunun Global versiyonu çıkmadan önce deneyimlemek ve EU geldiği zaman herkesten önde olmak istiyorsanız, Kore sunucularını indirebilirsiniz. Peki Cabal Mobile nasıl indirilir?

Öncelikle Tap.io sitesine gidin ve Cabal Mobile indir sayfasını bulun. Oyunu normal bir şekilde indirin ve kurulumunu yapın.

Oyunu açmaya çalıştığınız zaman, girmeyecektir zira oyunun çalışması için telefonunuzun İngilizce dilinde olması gerekiyor. Evet Cabal Online Mobile açılmama sorunu yaşayanların çözümü budur.

Cabal Online Mobile EU ya da Global versiyon çıkana kadar beklemeyi düşünüyorsanız, sizi oyalayacak bazı mobil MMORPG tavsiyelerim var. Siz de 2021 yılının en iyi mobil MMORPG oyunlarını merak ediyorsanız yazıma davetlisiniz: https://enestalha.com/mobil-mmorpg-tavsiyeleri-2020/
Paylaş

13 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.