burun-dolgu

Burun Dolgusu ile Etkileyici Bir Burun Görünümüne Ulaşın

Yüzün orta kısmında yer almakta olan burun bölgesi, aynı zamanda karakteristik özelliği de barındırmaktadır. Yani yüzün diğer kısımları ne kadar etkileyici bir görüntüye sahip olsa da eğer ki burun bölgesi güzel bir görüntüye sahip değilse ortaya çıkacak sonuçlar istenilenleri beraberinde getirmeyecektir. Ancak burun bölgesinin düzeltilmesi ile alakalı yapılan işlemler cerrahi olduğu için pek çok kişi ne kadar istese de bunları yaptırmaktan korkuyorlar. Ancak şimdilerde burun dolgusu Malatya uygulaması ile beraber bu konuda insanlar ameliyatsız bir şekilde arzu ettikleri çözüme ulaşmayı başarıyorlar. Dermal dolgu ile beraber yüz bölgesinin şekillendirilmesi konusunda meydana gelen gelişmeler ışığında artık istenilen görünüme sahip olmak çok daha mümkün hale gelmektedir.

Burun Dolgusu Nedir?

Son dönemlerin gözde uygulaması olan burun dolgusu Malatya uygulaması, hyalüronik asit kullanılarak yapılan bir işlemdir. Dolayısıyla insan vücudu ile bu dolgu maddesi arasında herhangi bir uyuşmazlık durumu söz konusu olmamaktadır. Birçok kişinin bu uygulama ile alakalı aklında yer eden sorulardan bir tanesi ise şüphesiz ki işlemin acılı olup olmadığı. İşlemin konforlu geçmesi adına işlemin öncesinde ilgili bölgeye lokal anestezik krem tatbik edilmektedir. Daha sonrasında ise kremin tam anlamıyla bölgede etkisini göstermesi adına yaklaşık olarak 15 20 dakika beklenecektir. Burun dolgusu yapılacağı zaman ortaya çıkacak sonucun yüzde kötü bir görüntü çıkartmaması adına yapılacak olan ön incelemeler son derece önemlidir.

Bu sayede burun dolgusu Malatya işlemi sonrasında yüzün yapısına yakışacak bir görüntünün çıkartılması sağlanacaktır. Uzman, daha öncesinde belirlemiş olduğu bölgelere oldukça ince bir yapıya sahip olan iğneler ile dolgu maddesini derinin alt kısmına olacak şekilde enjekte edilmektedir. Burunda ortaya çıkmış olan sorunların durumuna bağlı olarak yaklaşık 15 ila 30 dakika içerisinde dolgu işlemi gerçekleştirilmektedir.

Burun Dolgusu Hangi Sorunlar İçin Kullanılır?

Birçok kişi, burun dolgusu Malatya uygulamasının yalnızca burunda bulunan asimetrik görüntünün düzeltilmesi adına yapılabileceği düşüncesine sahip olabiliyor. Gerçekte ise burun ucu düşük olan ve bundan dolayı ortaya çıkan kötü görüntüyü gidermek isteyenler de yine burun dolgusu uygulamasını kullanabileceklerdir. Burun kökü olarak adlandırılan bölge, çeşitli sebeplerden dolayı zamanla çökebilmektedir. Böyle olunca da ortaya kötü bir görüntü çıkacaktır. Başarılı bir şekilde burun dolgusu işleminin yapılabilmesi ile beraber hem buradaki çökme görüntüsü ortadan kaybolacak hem de bölgede yer alan eğrilik görüntüsünün onarılması adına olumlu bir adım atılmış olacaktır.

Günümüzde artık burun yapısının çok daha güzel bir görünüme ulaşmasını isteyen insanlar, bu konudaki araştırmalarını sıklaştırmaya başladılar. Burun dolgusu Malatya uygulaması ise insanlara istediklerini mümkün olan en iyi şekilde vermeyi hedeflemektedir. Bu uygulamanın en önemli özelliklerinin başında, herhangi bir cerrahi işlem yapılmadan gerçekleştirilmesidir. Bu sayede burun operasyonlarında olduğu gibi iyileşme sürecinin beklenmesine gerek kalmayacaktır.

Ağrı ve acı gibi yan etkiler pek çok kişinin korktuğu durumlardır. Burun dolgusu Malatya uygulaması esnasında bu tarzdaki etkilerin hiçbiri ortaya çıkmamaktadır. Çünkü uygulama yapılmadan önce bölge uyuşturulmaktadır. Normal burun operasyonlarına kıyasla burun dolgusu işlemi son derece ekonomik bir uygulamadır. Bu sayede isteyen herkes, uygulamanın yapılmasının sakıncalı olmaması kaydı ile https://www.gulbaharsarac.com bünyesindeki uzmanlar ile iletişime geçebileceklerdir. Yapılacak olan görüşmeler ile beraber ilk aşamada burnun hali hazırdaki yapısı uzman kişiler tarafından detaylıca incelenecektir. Daha sonrasında ise istekleri yerine getirebilecek doğal görüntünün ortaya çıkması adına görüşmeler yapılacak ve kısa bir süre içerisinde dolgu işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.