pico tanks

Brawl Stars Benzeri Oyun: Pico Tanks

Brawl Stars benzeri oyun olan Pico Tanks incelemesi ve Pico Tanks hakkında bilmeniz gereken bazı detaylar yer alıyor.

İçindekiler

Herkese selamlar. Yeni bir mobil oyun önerisiyle karşınızdayım. Bugün size, henüz Google Play Store’da yayınlanalı birkaç gün olan, yepyeni bir oyunu tanıtacağım. Oyunumuzun ismi Pico Tanks. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi, Brawl Stars’a oldukça benziyor olması. Brawl Stars benzeri oyunlar arıyorsanız bu yeni mobil oyunu denemek isteyebilirsiniz. Yazının devamında oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Pico Tanks Hakkında

Brawl Stars benzeri oyun, Panda Arcade isminde bir şirket tarafından geliştiriliyor ve yayımlanıyor. Basit bir çerçeveden bakmak gerekirse, tankların savaşını konu ediniyor. Eğlenceli animasyonlara sahip olan oyun modları, fazla uzun sürmedikleri için, vakit geçirmelik mobil oyun arayanlar için birebir diyebiliriz. Ek olarak, World of Tanks Blitz kadar profesyonel bir oyun aramayanlar için de güzel bir seçenek.

Oyun içerisinde birkaç farklı modlar arasında geçiş yaparak istediğiniz modda oyunu oynayabilirsiniz. Her modda 3 vs. 3 tank savaşı yapıyorsunuz. Bu sebeple, Pico Tanks oyunu hakkında ilk başta Brawl Stars’a benziyor demiştim. Sadece tanklarla savaştığınız hâli gibi düşünebilirsiniz. Bu oyunun bir iyi yanı daha var. Oyun henüz yeni olduğu için, oyuncu sıralamasında kolayca üst sıralara yerleşebilirsiniz. Eğer şimdi bu oyunu oynarsanız, ilk oyunculardan biri olacaksınız.

Oyunu güzel yapan şeylerden biri, oyun içerisinde farklı haritaların mevcut olması. Yani 1-2 harita arasında geçiş yapmak zorunda değilsiniz. Bu da, oyunu daha eğlenceli kılıyor bence.

Brawl Stars Benzeri Oyunlar

Brawl Stars Benzeri Oyunlar

Savaşacağınız tankı sadece seçmekle kalmıyorsunuz. Oynadıkça o tankların parçalarını topluyor ve geliştiriyorsunuz. Yani, taktiksel tank savaşı oyununda tamamen sizin kombinasyonunuz olan bir tank ile savaşacaksınız. Sadece özellik olarak bakmayın buna. Ayrıca tanklara Skin/Kostüm bile alabilirsiniz.

Benim en çok hoşuma giden şey, oyun henüz yeni olmasına rağmen, sık sık güncelleme ve yenilik geliyor oluşu. Aynı zamanda, şimdiden bunlar bunlar oyuna gelecek diye söylüyorlar. Eğer dediklerinin arkasında dururlarsa, bizi ileride çok iyi bir mobil oyun bekliyor.

Oyunlar Türkçe olmazsa oynamam ben diyenler için de iyi haber. Bu oyunu tamamen Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz.

Brawl Stars Benzeri Oyun – Pico Tanks Oyna

Pico Tanks hakkında size söyleyeceklerim bu kadar. Vakit geçirmelik bir mobil oyun arıyorsanız, özellikle Brawl Stars benzeri oyun arıyorsanız kesinlikle bu oyunu indirin ve deneyin. Google Play Store’da yapılan yorumlardan da oyunun çok başarılı olduğunu anlayabilirsiniz.

Oyunu bir süre daha oynayacak ve Pico Tanks rehberi tarzında yazılar ekleyeceğim. Beni takip etmeye devam edin. Ayrıca, hemen aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.

Siz Brawl Stars benzeri oyunlar arasından en iyisi diyebileceğimiz Pico Tanks oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen aşağıdaki yorum kısmından neler düşündüğünüzü belirtin. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Pico Tanks İndir

Pico Tanks Android İndir
ios indir
İnternet Sitesi

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir