Brawl Stars Android’e Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars, Dünyada en sevilen mobil oyunların yapımcısı olan Supercell’in moba oyunudur. Oyun ilk olarak IOS platformuna test amaçlı çıkmıştı ve Android için ÇOK YAKINDA! denmişti. Çıkışından uzun bir süre geçmesine rağmen hala Android için yayınlanmayan Brawl Stars oyuncuları ise resmi Supercell sayfalarına şikayetlerini dile getiriyorlar.

Brawl Stars Android

Brawl Stars‘ı diğer moba oyunlarından ayıran en büyük özelliği, oyunu yatay olarak değilde dik olarak oynuyor olmanız. Ve oyunda bir çok skill değil sadece bir adet skill bulunduruyor olması.
Resmi olmayan sayfalar Brawl Stars için tahmini çıkış tarihleri yayınlasalar da bunların hiçbiri gerçeği yansıtmıyor elbette.

Brawl Stars Android

Brawl Stars oyunundan biraz bahsetmek gerekirse, oyunu 3v3 şeklinde oynuyorsunuz. İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz tek başınıza maçlara katılabiliyorsunuz. Maçları kazandıktan sonra karakterleriniz seviye atlıyor ve istatistikleri artıyor. Genel olarak bu şekilde oynuyorsunuz.
Brawl Stars Android için indirilmeye sunulduğu an blogumuzda incelemesini görebilirsiniz. Umarız ki Supercell çok fazla süreyi uzatmadan Android platformlarına da oyunu yayınlayacaktır. Sizinde Brawl Stars‘ın Android için çıkış tarihi hakkında bir bilginiz veya tahmininiz varsa yorumlardan belirtebilirsiniz.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.