bless-unleashed

Bless Unleashed, Valofe Şirketine Satıldı!

Bless Unleashed, Valofe adlı yayıncı şirkete satıldı! Tüm detaylarıyla burada!

Bless Online’ın yeni versiyonu olan Bless Unleashed hakkında yeni gelişmeler var! Büyük umutlarla geliştirilen ve açıldığı sıralar on binlerce oyuncusu olan Bless Unleashed’ın yayımcısı Neowiz, oyunu artık VALOFE‘nin geliştireceği ve yayıncılığını üstleneceğini duyurdu. Kısaca, Neowiz’in artık oyun ile bir bağı kalmadı. Detayları merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Bless Unleashed Satıldı

Neowiz, Bless Unleashed PC için geliştirme ve yayınlama sürecini bıraktığını resmi sitesinden duyurdu. 26 Ocak 2022 tarihinden itibaren geliştirme ve yayıncı şirketi VALOFE tarafından üstlenileceği haberi geldi.

VALOFE, Global bir oyun yayıncısıdır ve C9, Atlantica Global, Mu Legend gibi oyunların yayıncılığını üstlenir.

Yayıncı ve geliştirici şirket değişse de, erişim Steam üzerinden gerçekleştiği için geçiş sırasında çok fazla kesinti olması olmayacak. Yeni yayıncının altında, büyük değişiklikler olmadan Steam üzerinden oynamaya devam edebileceksiniz.

Aynı zamanda, tüm oyun verileri ve ödeme süreçleri Steam üzerinden çalışmaya devam edecek.

Yayıncılık ve geliştirme değiştiğinde, gelecekteki güncellemeler ve haberler VALOFE tarafından ele alınacak ve Neowiz Bless Unleashed web sitesi ve tüm kullanıcı bilgileri silinecektir. Eski web sitesi tüm verilerle beraber silineceği için, siteden ihtiyacınız olan herhangi bir şey varsa veya herhangi bir müşteri destek talebini tamamlamak istiyorsanız, 24 Ocak’ta sona ermeden önce bunu yapmanız gerekecek.

Neowiz’in Bless Unleashed PC satılmasıyla ilgili duyuru için buraya tıklayın: https://www.blessunleashedpc.com/news/view/notice/687/

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.