blade-soul-2-turkce

Blade & Soul 2 Duyuruldu!

Sevilen MMORPG oyunu Blade & Soul'un 2. oyunu çok yakında geliyor! Tüm güncel gelişmeler ve haberler burada!

Blade & Soul MMORPG‘nin geliştirici ve yayımcısı NCsoft, oldukça basit ve kısa bir duyuruyla Blade & Soul 2 çıkış tarihi hakkında bilgi verdi. Buna göre, Güney Kore’de 26 Ağustos 2021 tarihinde çıkış yapacak. Avrupa, Asya ya da diğer sunucular hakkında bir bilgi henüz yok.

Daha önce de belirtildiği gibi, Blade & Soul 2, orijinal PC MMORPG’nin bir prequel’idir. (Yani, orijinal oyunun hikayesinin öncesi niteliğindedir.) Aynı zamanda, hem mobil hem de PC platformları için sunulacak. Cross Platform desteğiyle aynı anda oynamak mümkün olacak.

Cross Platform desteği, NCsoft’un Emulator yazılımı “Purple” ile gerçekleşecek.

Blade & Soul 2 Gameplay videosu izlemek istiyorsanız hemen bu yazıya tıklayın: https://enestalha.com/blade-soul-2-combat-videosu-yayinlandi/

Blade & Soul 2 Hakkında

NCsoft, 9 Temmuz 2021’de sona eren toplam ön kayıt sayısının 7.46 milyon olduğunu belirtti. Bu rakam, oldukça yüksek. Oyundan şu an beklenti çok yüksek zira NCsoft, oyun hakkında sık sık videolar paylaşıyor ve oyuncuların heyecanlarını arttırıyor.

Blade & Soul 2 hakkında söylenecek fazla söz yok. Sadece aşağıdaki videoyu izlemeniz bile, oyunu heyecanla beklemeniz için yeter de artar.

Yine de, size biraz oyundan bahsedeyim.

Diğer MMORPG oyunlardan ayıran en büyük özelliği, farklı Class sistemidir. Oyunda seçebileceğiniz 3 ayrı ırk olacak ancak, diğer oyunlardaki gibi ırklar arasında büyük uçurumlar olmayacak. Oyunda, oynamak istediğiniz karakteri, silahınız ile belirleyeceksiniz.

6 ayrı silah türü olacak olan oyunda, istediğiniz zaman silah değiştirebilecek ve bu şekilde istediğiniz zaman Tank karakter, istediğiniz zaman Healer, istediğiniz zaman Attacker karaktere sahip olabileceksiniz.

Blade & Soul 2 hakkında tüm gelişmeler için beni takip etmeye devam edin!

Paylaş

Bir Ping

  1. Pingback: Blade & Soul 2 Combat Videosu Yayınlandı - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.