black-desert-mobile-ön-kayıt

Black Desert Mobile Geliyor

Son yıllarda revaçta olan mobil MMORPG  furyasına bir yenisi daha katılıyor. Dün akşam saatlerinde Black Desert’in resmi Youtube kanalından paylaşılan ufak bir tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla, Black Desert’in mobil versiyonu yapılıyor ve oyunun adı ise: Black Desert Mobile olacak. Black Desert oyununu muhtemelen bir çok bilgisayar oyuncusu bilecektir. Ancak bilmeyenler için belirteyim aslında Black Desert, PC üzerinden oynanan ücretli bir MMORPG oyunudur. (Gerçi PS4 için de çıkıyor, onu duyurmadık.)

black-desert-mobile-ön-kayıt

Black Desert Mobile Ön Kayıt

Black Desert Mobile için henüz bir açılış tarihi verilmedi. Hatta Black Desert Mobile hakkında fazla bir bilgi bile verilmedi. Oyunun tanıtım videosunda sadece oyunun oynanışı hakkında biraz ön bilgi alabilirsiniz. PC’de bu kadar sevilen ve oynanan Black Desert‘in eminim ki mobil versiyonu da kaliteli olacaktır. Bildiğiniz üzere Black Desert ücretli bir oyun. Aynı şeyi mobil oyun içinde yaparlar mı kesin olarak bilmiyoruz ama muhtemelen Black Desert Mobile ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Black Desert Mobile Hakkında

Black Desert Mobile muhtemelen orijinal oyuna biraz benzeyecektir ama çokta büyük bir benzerlik beklememek gerek. Çoğu bilgisayarda zor çalıştırılan bu oyunu telefonlarımızda asla oynayamazdık öyle olsaydı 🙂 Yinede ben orijinal oyunda olan bazı fonksiyonları Black Desert Mobile‘da da bekliyorum.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi paylaşıldığı zaman blogumuzda paylaşacağız. Oyun tahminimce 2018’de yayınlanacaktır. Daha fazla bekleteceklerini düşünmüyorum. Black Desert Mobile‘ın  resmi tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

*Güncelleme*
Black Desert Mobile oyunu şu an Android kullanıcıları için test aşamasında. Tüm ülkelerde indirilmeye sunulmadı fakat Black Desert APK olarak indirerek deneyebilirsiniz.

Black Desert Mobile Çıkış Tarihi

Black Desert Mobile için resmi çıkış tarihi yok ancak aldığım duyumlara göre, Black Desert Mobile beta testleri bitmiş durumda. Black Desert Mobile 2019 bitmeden çıkması bekleniyor. Tahmini olarak ise, Kasım 2019 deniyor. Black Desert Mobile hakkında bilgiler için beni takip etmeye devam edin.

Black Desert Mobile Ön Kayıtlar Başladı

Güney Koreli geliştirici olan Pearly Abyss, Black Desert Mobile ön kayıt başvuruları an itibariyle başlattı arkadaşlar. Siz de, muazzam büyüklükteki MMORPG oyunu Black Desert’ın mobil versiyonu olan Black Desert Mobile’ı, ilk çıktığı anda oynamak için hemen Black Desert Mobile’a ön kayıt olun ve sadece oyunun çıkmasını bekleyin. Pearl Abyss’in duyurusuna göre, Black Desert Mobile çıkış tarihi olarak önümüzdeki kışı gösteriyor. Yani 2019 sonları veya 2020 başlarında Black Desert Mobile’ı hem Android hem IOS kullanıcıları oynayabiliyor olacak. Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi yok. Siz de Black Desert Mobile’a ön kayıt olmak için oyunun internet sitesine gidin ve Black Desert Mobile hakkında haberleri buradan bekleyin. Görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.