Black Desert Mobile Geliyor

black desert mobile hakkında

Black Desert oyununu muhtemelen bir çok bilgisayar oyuncusu bilecektir. Ancak bilmeyenler için belirteyim aslında Black Desert, PC üzerinden oynanan ücretli bir MMORPG oyunudur.

Black Desert Mobile
Black Desert Mobile

Son yıllarda revaçta olan mobil oyun furyasına bir yenisi daha katılıyor. Dün akşam saatlerinde Black Desert‘in resmi Youtube kanalından paylaşılan ufak bir tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla, Black Desert‘in mobil versiyonu yapılıyor ve oyunun adı ise: Black Desert Mobile olacak.

Henüz herhangi bir açılış tarihi verilmedi. Hatta oyun hakkında fazla bir bilgi bile verilmedi. Oyunun tanıtım videosunda sadece oyunun oynanışı hakkında biraz ön bilgi alabilirsiniz. PC’de bu kadar sevilen ve oynanan Black Desert‘in eminim ki mobil versiyonu da kaliteli olacaktır. Bildiğiniz üzere Black Desert ücretli bir oyun. Aynı şeyi mobil oyun içinde yaparlar mı kesin olarak bilmiyoruz ama muhtemelen ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Black Desert Mobile muhtemelen orjinal oyuna biraz benzeyecektir ama çokta büyük bir benzerlik beklememek gerek. Çoğu bilgisayarda zor çalıştırılan bu oyunu telefonlarımızda asla oynayamazdık öyle olsaydı 🙂 Yinede ben orjinal oyunda olan bazı fonksiyonları Black Desert Mobile‘de de bekliyorum.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi paylaşıldığı zaman blogumuzda paylaşacağız. Oyun tahminimce 2018’de yayınlanacaktır. Daha fazla bekleteceklerini düşünmüyorum. Black Desert Mobile‘nin resmi tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

*Güncelleme*
Black Desert Mobile oyunu şu an Android kullanıcıları için test aşamasında. Tüm ülkelerde indirilmeye sunulmadı fakat Black Desert APK olarak indirerek deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir