Bisikletçi Taytı Özellikleri Nelerdir?

Bisiklet sporu bazı sporcular için bir tutkudur. Onlar için bisiklet diğer insanlardan çok daha fazla şeyi ifade eder. Bisiklet sürerken bisikletçi taytı giymek sürüş esnasında rahatlık sağlar. Bu taytların içi özel bir güderi ile üretilir. Böylece poponuz acımaz ve uyuşmaz. Bisikletçi taytı giyerken içinize çamaşır giymenize gerek yoktur.

Bisikletçi taytları anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Bu taytları alırken bir beden büyüğünü tercih edin. Diyelim ki S beden iseniz ve bacaklarınız kalınsa S beden bacaklarınızı sıkabilir. Bir beden büyük almanız faydalı olacaktır. Esnek bir yapıya sahip olan bisikletçi taytı ile rahat bir sürüş yaşarsınız.

Bisikletçi Taytı Modelleri

Uzun ve kısa olarak iki çeşit bisikletçi taytı vardır. Uzun olan model ayak bileğine kadar iner askılı ya da askısız olurlar. Kısa modeller ise diz üstüne kadardır. Bunda da askılı veya askısız model mevcuttur. Yaz mevsimine uygun olanları ve kış mevsimine uygun olanlarda bulunur. Askılı modelin avantajı sabit durmasıdır. En kaliteli modeller için https://www.dagi.com.tr/spor-tayti sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.