Balon Patlatma Oyunu Oyna

Yeni balon patlatma oyunları ile zor ve kolay balon patlatmaca html 5 oyunları oyuncuların ilgisini çekmekte. Kimileri kutu patlatma, kimileri renkli top patlatma oyunu kimileri klasik balon patlatma oyunlarını sevse de genel olarak tüm oyunların mantığı aynı. İster kutu olsun ister balon, isterse şeker… Genellikle amaç aynı renkte ve şekildeki nesnelerin bir araya getirerek onları patlatmaktan ibaret. Skor ve en yüksek seviyede oyunda birinciliği kapmaya çalışan oyuncular; balon patlatma puanlarını balonoyun.com oynama sayfalarındaki yorumlarda belirtiyorlar. Aslında bu oyunlar eski nesillerin hatırlayacağı klasik tetris oyunu (game boy oyunları) ile birebir benzemektedir. O oyunların renkli ve değişik nesnelerle oynananlarını düşünün. Buradaki amaç aynı renkte olan balonlardan 3 adet balonu aynı renk hizasına sokarak patlatmaktır. Eğer aynı renklerdeki balonlar yan yana gelemezse yani patmalazsa bu sefer yukardan düşen balonlar aşağıya kadar inerek oyunun durmasına sebeb olacaktır. Çünkü balon fırlatma rampasının çalışabilmesi ve oyunun ilerleyebilmesi için aynı renkteki balonların bir araya gelmesi gerekmektedir. Özellikle zorlandığınız noktalarda balon patlatamıyorsanız yan duvarlardan balonları sektirerek bir araya getirmeye çalışmalısınız. Su sayede balonların arasından istediğiniz topları geçirerek balonları patlatabilirsiniz.

Flash oyunlarının klasikleri haline gelen havada balon patlatan maymun aracılığı ile renkli balonları patlatma oyunları oynayabilirsiniz. Tabi ki bunların yanında en çok tutulan oyun olan klasik zuma oyunu, balon patlatma oyunları 1-2-3-4-5 ve renkli balon patlatmaca, klasik balon patlama oyunları gibi çok çeşitli ve 2020 yılının en güzel ve en yeni oyunları balon oyun adresinde bulunmakta. İster tek kişilik balon oyunları olsun ister çift yani 2 kişilik balon oyunları olsun tüm oyunları yarım ekran veya tam ekran balon patlatma oyunlarını oynayabilirsiniz.

Zor balon patlatma oyunları demişken özellikle duvardan sektirerek aynı renkli balonları patlatmak öyle sanıldığı kadar basit bir oyun değildir. Kolay oyun sananlar gerçekten yanılıyorlar. Klasik balon patlatma oyunları ise ne zor ne kolay gelir oyunculara. Ama zor balon patlatma kategorisi tamamen uzmanlık getirir ve genellikle yüksek puan alan balon patlatıcılarının sevdiği bir oyun kategorisidir. Suda balon patlatma, denizde balon patlatma, yeni balon patlatma 1-2-3-4-5-6, balon savunması ve maymunlu balon avcısı oyunları gibi çeşit çeşit oyunlar sizleri beklemekte. Balon patlatma oyunları deyince Türkiye’de akıllara gelen ilk adres en güzel balon oyunları ile balonoyun.com gelmektedir.

Balon patlatma oyunları oynamak için: https://www.balonoyun.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.