baby-face-beauty

Baby Face Beauty İle Yüz Sorunlarının Üstesinden Gelmek Mümkün

Herkesin yüzünde yılların geçmesine bağlı olarak bazı yüz kusurları gelişebilir. Cilt gençleştirme tedavileri size bu konuda yardımcı olabilir ve çok daha genç ve dinamik bir yüze kavuşmanızı sağlayabilir. Yoğun çalışma rutinleri ve sağlıksız yaşam tarzı alışkanlıkları nedeniyle birçok kişi cildini ihtiyaç duyduğu bakımdan mahrum bırakır. Baby Face Beauty tedavileri, cildinizin doğal parlaklığını geri kazanmasına, yaşlanma belirtilerini tersine çevirmesine ve her türlü hasarı önlemesine yardımcı olabilir.

Baby Face Tedavisine Hazırlık

Baby Face Beauty, tedaviye hazırlık aşamasına oldukça önem gösterir. Çünkü bu aşama iyi bir aday olup olmadığınızı anladığınız ve yan etki risklerinin araştırıldığı zaman dilimini kapsar. İyi bir aday olup olmadığınızı öğrenmek için bir plastik cerrah veya dermatoloğa danışmanız gerekir. Deneyimli ve alanında uzman doktorlarla çalışan Baby Face Beauty, güvenliğinizi her şeyin önünde turtar.

Tedaviye karar verdikten sonra sağlığınızla ilgili ortaya çıkan her gelişmeyi doktorunuza bildirmeniz çok önemlidir.  Ağzınızda uçuklar veya ateş kabarcıkları olursa doktorunuza söyleyin. Lazerle cilt yenileme, risk altındaki kişilerde çatlakları tetikleyebilir. Baby face lazerle cilt yenileme işlemine devam etmeye karar verirseniz doktorunuz sizden ameliyattan 10 gün önce pıhtılaşmayı etkileyebilecek aspirin, ibuprofen veya E vitamini gibi herhangi bir ilaç veya takviye almamanızı isteyecektir.

Sigara içiyorsanız buna da dikkat etmelisiniz. Sigara içmek iyileşme süresini uzatabilir ve zorlaştırabilir. Doktorunuz, bakteriyel enfeksiyonları önlemek için önceden bir antibiyotik ilacı ve ayrıca uçuklara veya ateş kabarcıklarına yatkınsanız bir antiviral ilaç reçete edebilir.

Baby Face Tedavisinde Sizi Bekleyenler

Lazerle yüzey yenileme Baby Face Beauty kliniğinde, bir plastik cerrah veya dermatolog tarafından yapılır. Ayakta tedavi prosedürü gerçekleşir yani klinikte bir gecede kalmanız gerekmeyecektir.

Doktorunuz yüzünüzdeki tedavi alanlarını tek tek ele alabilir veya tüm yüzünüzü aynı anda tedavi edebilir. İşlemden önce tedavi bölgesine lokal anestezi uygulanması gerekir. Eğer aynı anda tüm yüzünüzün tedavisi söz konusu ise genel anestezi de gerekebilir. Tüm yüzü tedavi etmek iki saate kadar vakit alabilirken küçük alanlar daha az vakit alır.

Lazer prosedürünün ardından doktor tedavi edilen bölgeleri bandajlayacaktır. 24 saat sonra, tedavi edilen bölgeyi iyice temizleniz ve soyulan deri parçalarından kurtulmanız gerekir. Baby face lazerle cilt yenileme sonrası şişlik normaldir. Doktorunuz, gözlerinizin etrafındaki şişliği yönetmek için steroid yazabilir. Uyurken başınızın altına bir yastık daha koyarak yüzünüzü yükseltmek, şişlik olasılığını düşürür.

Baby Face Tedavisi Ardından Bakım

Tedaviden 12 ila 72 saat sonra kaşıntı veya batma hissedebilirsiniz. Lazerle cilt yenileme işleminden sonraki bir hafta içerisinde yüzün soyulması gerekir, bu tedavinin bir parçasıdır. Baby Face Beauty, bu aşamayı kolay bir şekilde geçirmeniz için size her türlü yardımda bulunacaktır.  Tedavi edilen soruna bağlı olarak iyileşme genellikle 10 ila 21 gün sürer. Cilt iyileştikten sonra bile makyaj yaparken dikkat etmekte fayda vardır. Bu, şişlik, kızarıklık ve morluk riskini en aza indirmek için gereklidir.

Ayrıca tedaviden sonra cilt tonunuzun daha açık renkli olduğunu fark etme olasılığınız da mevcuttur. Bu, kısa süreli ve minimal bir yan etki olup ciddi bir sorun doğurmaz. Bu süre zarfında cildinizi korumak için ultraviyole B ve ultraviyole A ışınlarını koruyan “geniş spektrumlu” bir güneş kremi kullanmanız özellikle önemlidir. Baby Face Beauty, tedavi öncesi ve sonrası bakımını en iyi şekilde almanızı sağlayarak tedavini sizin için güvenli ve etkili olmasını sağlar

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.