astellia-online

Astellia Online Ücretsiz Oynanılabilecek

Astellia Online Ücretsiz Hafta Sonu etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor! Siz de Astellia'yı bedava oynamak istiyorsanız yazıyı okuyun.

Herkese selamlar. 21 Eylül 2019 tarihinde ücretli olarak çıkan MMORPG oyunu Astellia Online, artık ücretsiz de oynanılabilecek. Peki Astellia nasıl ücretsiz oynanır, detaylar için yazıyı okumaya devam edin.

Astellia Hakkında

Geliştiriciliğini STUDIO 8’in yaptığı, yayıncısı ise Barunson Entertainment ve Arts Corporation olan Astellia Online, Eylül 2019’de açıldığında ücretli bir şekilde yayınlandı ancak hâli hazırdaki Astellia oyuncuları bu durumdan memnun değiller. En ucuz paket Standard Package ve 30 dolar olarak gözüküyor. En yüksek paket ise Deluxe Package ve o da 80 dolar gibi bir ücret talep ediyor. Anlayacağınız, Türkiye şartlarında bu oyunu satın almak pek mümkün durmuyor.

Oyuncuların bu durumdan memnun olmadığını söylemiştik. Sebebi ise oyunun yüksek ücret talep etmesi ve bu yüzden yeterli oyuncuya sahip olmaması. Astellia Online oyuncuları, oyunun bir an önce Free to Play olması gerektiğini söylüyorlar ve muhtemelen de fazla uzun sürmeden ücretsiz yapılacak. Şunu da belirtelim, Astellia Kore sunucusu yakın zaman içerisinde kapatılıyor. Bu sebeple Astellia’nın Free to Play olması kaçınılmaz gibi. Zaten bu denli yüksek ücreti talep edebilecek kadar kaliteli bir oyun değil benim gözümde. Bu sebeple Astellia’nın ilk çıktığında ücretli olması büyük şaşkınlık yaratmıştı açıkçası. Yani standart bir Kore yapımı MMORPG’nin böyle bir ücret talep etmesi şaşırtıcı.

astellia-free-to-play
Astellia Free to Play

Neyse ki Astellia’da Free To Play’in seslerini duyuyor gibiyiz. 20 Aralık 2019 tarihinden 5 Ocak 2020 tarihine kadar her haftasonu oyun tamamen ücretsiz bir şekilde oynanılabilecek. Astellia Free Trial olarak adlandırılan bu etkinlik, oyunu henüz denememiş kişiler için oldukça faydalı olacaktır.

Bununla da kalmamışlar ve haftasonları için güzel bir etkinlik daha ayarlamışlar. Yine 20 Aralık 2019 tarihinden 2019’un sonuna kadar haftasonları için geçerli Character EXP %10 ve Item Drop Rate %10 etkinliği ve zindan bilet düşme şansını arttırma etkinlikleri olacak.

Hâli hazırdaki oyuncuları ilgilendirecek birkaç detay daha var. 2020’de Astellia Online‘da yeni Dungeon’lar, yeni Item’ler ve çok daha fazlası olacak. Zannediyorum ki oyunu kapatmamakta diretiyorlar. Bu sebeple f2p Astellia kaçınılmaz gibi. :’) Peki ya Astellia ücretsiz bir şekilde nasıl oynanacak?

Astellia Ücretsiz Oynamak

Oyunu belirlenen tarihlerde ücretsiz bir şekilde oynamak için yapmanız gerekenler çok basit. Hemen Astellia Online’da bir üyelik oluşturun veya üyeliğinize giriş yapın. Ardından profilinize giriş yaparak “HAPPYHOLIDAYWEEKENDS” kodunu kupon bölümüne girin. Bundan sonra siz de oyunu bu hafta dahil olmak üzere 5 Ocak 2019 tarihine kadar haftasonları ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Astellia hakkında geri bildirim bırakmayı unutmayın. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Astellia Online’ın ücretsiz olması mı gerekiyor? Oyunu oynuyorsanız, oyuncu sayısı ne durumda? Lütfen Astellia hakkında herkese rehber olun. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.