Arena of Valor Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Yakın bir zamanda Strike of Kings’in duyurusuna göre bildiğiniz üzere oyunun adı değiştirilmişti.
Oyunun yeni adının Arena of Valor olmasında karar kılan oyun yapımcıları, oyunun aynı olduğunu fakat sadece adının değiştiğini açıklamışlardı.

Daha öncesinde Strike of Kings Bilgisayarda Nasıl Oynanır? başlığında Arena of Valor‘u PC‘de nasıl oynayabileceğinizi görsellerle anlatmıştım. Şimdi ise oyunun adı değiştiğine göre Arena of Valor bilgisayarda oynamak isteyen kişiler için araması zor olmasın diye yeniden Arena of Valor PC başlığıyla yeniden ufak bir rehber hazırlayacağım ve aynı görsellerle destekleyeceğim.
Biz Arena of Valor‘u bilgisayarda oynayabilmeniz için Noxx App Player’i kullanacağız. Siz elbette farklı uygulamalar kullanabilirsiniz.

Uygulamayı indirip doğru bir şekilde yaptığınızda Google Play Store’dan Arena of Valor uygulamasını indirin.

Arena of Valor PC

Botlarla herhangi bir oyuna girin öncelikle. Oyuna girmeden ayarları yapmaya başlarsanız doğru yerlere denk getiremeyebilirsiniz. Daha sonra ok ile gösterdiğim yere tıklayın.

Arena of Valor PC

Daha sonra bu görselde gördüğünüz ekran gelecektir. 1. okta işaretlediğim yere tıkladığınızda alt tarafta W-A-S-D tuşları gelecek. Düzgün bir şekilde o bölgeyi ayarladığınızda ise 3. adım olan yukarıdaki kaydet tuşuna basın. Bu kısa ve basit rehber sayesinde sizde Arena of Valor‘u bilgisayarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Arena of Valor bilgisayarda nasıl oynanır yazımızın sonuna geldik, iyi oyunlar.

Arena of Valor hakkında yeni rehber yazıları yakın zamanda eklenecektir. Arena of Valor‘u bilgisayarda çalıştıramadıysanız veya bir sorun yaşıyorsanız yorum olarak belirtebilirsiniz.

10 Yorum

  1. Hamdi Bayrak Cevapla

    Nox'u yükleyip başarılı bir şekilde oyunu oynuyorum. Ama oyun sonun da yani bir takımın ana kulesi yıkıldıktan sonra oyun takılı kalıyor çözümü var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.