Arena Masters İncelemesi

Arena Masters

Arena Masters: Legend Begins oyunu kimileri için mobil MOBA oyunu kimileri için ise mobil RPG oyunu. Koreli oyun devi NEXON tarafından hazırlanan ve yayımlanan bu eğlenceli mobil oyunda, 3v3 gerçek zamanlı savaş yapıyorsunuz. İsterseniz PVE yaparak görev tamamlayıp ve ödüller alabilirsiniz. İsterseniz de gerçek insanlarla savaşarak expaltın ve değerli eşyalar kazanabilirsiniz. Oyunda arkadaş ve klan sistemi mevcut. Yani klanınızla beraber farklı klanlarla savaş yapabilirsiniz. Bununla birlikte arkadaşlarınızla ister birlik olun başkalarına karşı savaşın. İsterseniz de arkadaşlarınıza karşı savaşın. Arena Masters‘da sadece tek bir mod da yok elbette. Her maç karşınıza farklı harita geliyor veya farklı bir mod da farklı şekillerde düşmanı yenmeniz istenebiliyor. Tabii diğer modların ve fonksiyonların açılması için belirli aşamalara gelmeniz gerekiyor. Arena Masters‘i eğlenceli kılmak için karakterlerinizin yeteneklerini güçlendirebilir ve elinizdeki eşyaları yükselterek daha değerli hale getirebilir, düşmanınızı alt edebilirsiniz. Şu an için Arena Masters‘da Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak yakın zamanda Arena Masters‘a Türkçe dil seçeneğinin gelebileceğini belirtelim. Bu arada Arena Masters açılalı çok uzun bir zaman olmuyor. Ön sıralarda yer alabilmek için oyuna şimdiden başlasanız iyi edersiniz 🙂
Oyunun teması hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki görsellere bakabilirsiniz.

Arena Masters

Bu ekranda sol kısımdan karakterlerinizi seçebilir ve sağ taraftan karakterinize uygun olan eşyayı giydirebilirsiniz. Eşyaların üzerine tıkladığınızda ise, Yükselt, Sat gibi fonksiyonlar bulunuyor. Karakterin altında yer alan “Skill” yazısına tıkladığınızda karakterinizin yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Hemen yanında “Skin” yazısına tıkladığınızda karakterinizin bir kostümü bulunuyorsa onu giydirebilirsiniz.

Arena Masters
Arena Masters
Arena Masters‘da maçınız bittiğinde ise aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır. Ok tuşuna bastığınızda ise oynadığınız maçtan altın ve diğer ödüllere sahip olabilirsiniz.
Arena Masters
Arena Masters incelemesi yazısının sonuna geldik. Arena Masters oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
Google Play StoreBURAYA TIKLAYIN
App StoreBURAYA TIKLAYIN

4 Yorum

  1. cemal altıntaş Cevapla

    Nexon un oyunları her zaman harikadır bilgisayar oyunları da öyle artık mobil alemine geçtiyse büyük bir rakip olacak diğer oyun yapımcılarına boş zamanımda indirip yükleyeceğim tşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.