Annabelle 3 Duyuruldu!

Başlıktan da anlayacağınız üzere Korku Seansı – The Conjuring evreninin sevilen spin-off’ filmi olan Annabelle serisinin 3. filmi “Annabelle 3” nihayet resmi olarak duyuruldu!

Annabelle 3 Duyuruldu!
Annabelle 3 Duyuruldu!

Korku Seansı’nın başından beri Warren ailesinin küçük kızının hiçbir şeyden haberi olmamasına rağmen türlü belalarla mücadele etmişti ve kısa da olsa Annabelle‘in onunla da uğraştığını görmüştük. İşte Annabelle 3‘te Warren ailesinin kızları Judy Warren’ı etkisi altına alan Annabelle bebeğini izleyeceğiz! Yani yine Ed ve Lorraine Warren’ın maceraları konu edilecek.

Ben özellikle Lorraine Warren’ın Annabelle 3 hakkında ne söyleyeceğini merak ediyorum. Biliyorsunuz ki gerçek Annabelle bebeği onun evinde özel bir odada saklanıyor ve her yeni film çıktığında Lorraine Warren ile de röportaj yapılıyor.

Film Annabelle 3 fakat henüz resmi adı da duyurulmuş değil ve elbette duyurulduğunda yine bu sayfadan güncel bilgileri sizinle paylaşacağız.

Hiç şüpheniz olmasın ki James Wan yine aynı şekilde Annabelle 2’de olduğu gibi mükemmel bir iş çıkartacaktır. Biz zaten Annabelle serisinin devam edeceğini biliyorduk fakat resmi ağızlardan bilgiyi alınca çok daha mutlu olduk. Şimdi ise sadece Annabelle 3 vizyon tarihi, tanıtımı gibi şeyleri beklemek kaldı. Umarım bizi fazla bekletmezler ve en geç gelecek yıl vizyona sokarlar.

Annabelle 3 ne zaman vizyona girecek?
Resmi ağızlardan gelen bilgilere göre sadece Annabelle 3‘ün geleceğini biliyoruz. Annabelle 3 hakkında henüz bir detay paylaşılmış değil ancak paylaşılan görselde “ANNABELLE COMES HOME NEXT SUMMER” yazısını görüyoruz. Yani gelecek yaz Annabelle 3 vizyona girecek. Tabii ki netlik kazanmış değil. Biz yine gelişmeler oldukça buradan duyuracağız.

Annabelle 3 Duyuruldu!
Annabelle 3 Duyuruldu!

Korku Seansı – The Conjuring evreni 2013’te piyasaya sürüldükten sonra adeta bir korku ikonu hâline gelecek karakterler yarattı. 2013’de 20 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilen film 319 milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti. Filmin bu büyük başarısından sonra Warner Bros ve New Line Cinema düğmeye basmıştı ve devam filmleri de çekilmişti. Hatta devam filmiyle de kalınmamış, karakterler üzerinden spin-off filmleri bile çekilmişti. Fragmanı yeni yayınlanan Dehşetin Yüzü yani Valak karakteri buna örnek gösterilebilir.

Korku Seansı evreninde Annabelle ve Valak’tan sonra ise sıranın Annabelle 2 filminde gördüğümüz Çarpık Adam karakteri olacağı söyleniyor. Gerçekten Korku Seansı büyük bir evren!

Lafı fazlaca uzatıp konuyu dağıtmak istemiyorum. Annabelle 3 gelecek yaz vizyona giriyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde mutlaka Warner Bros film hakkında yeni  bilgiler verecektir. Korku Seansı evrenine hasta olan biri olarak yayınlanan bütün duyuruları yine bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Annabelle 2’de Annabelle‘in doğuşunu izlemiştik ve Annabelle‘in laneti şimdi çok daha güçlü!
Siz Annabelle 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Korku Seansı evrenine yakışan bir film mi olacak?

Annabelle 3 hakkında yazdığım inceleme yazısına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Annabelle 3 Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.