agents-biohunters

Agents Biohunters İncelemesi

FPS ve MOBA karışımı oyun Agents Biohunters nasıl bir oyun? Agents Biohunters incelemesi ve hakkında bildiklerimiz!

Herkese selamlar. An itibariyle kapalı beta kodları paylaşılan ve 3 günlüğüne açılan Agents Biohunters oyunu hakkında öğrendiklerimi siz değerli MMO sevenlerle paylaşmaya geldim.

Öncelikle Agents Biohunters nedir, ne değildir bundan bahsedelim ve ardından oyun hakkında ilk izlenimlerimi paylaşacağım.

Oyunu Playstark isminde bir firma Unity oyun motoruyla geliştirmiş. FPS ve MOBA karışımı bir oyun olan Agents, iki takım arasındaki savaşı konu alıyor.

Agents Biohunters İncelemesi

Oyuna yukarıda FPS ve MOBA karışımı dedim ancak oyun aslında iki türden de biraz farklı. Oyun 3’e3 şekilde oynanıyor ve her takım kendi üssünü kurmaya çalışıyor. Kendi üssünüzü kurduğunuzda ise hem o bölgeyi elinizde tutmaya çalışıyorsunuz, hem de BOSS avlamaya çalışıyorsunuz.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz kalkan, güçlenme gibi yetenekleriniz bulunuyor ve etraftaki yaratıkları kestiğinizde EXP kazanarak bu yeteneklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Yani oyun sadece bir PVP oyunu değil. Aynı zamanda bir PVE oyunu.

Oyunda bir yerden bir yere hızlı bir şekilde gidebilmeniz için araçlar mevcut. Şimdilik standart olarak bir motor vermişler herkese. Aracın kontrolü biraz zor, bunu söylemeliyim ancak oyun henüz Kapalı Beta aşamasında olduğu için bunları es geçebiliriz.

Zaten oyunda müthiş bir optimizasyon sorunu da var. Kasmaması gereken yerde kasıyor ancak kasmasını beklediğim yerlerde kasmıyor. Oynarken biraz sinirleriniz bozulabilir ancak oyunun yeni bir oyun olduğunu unutmayın.

Bu oyunda şunu fark ettim, asla tek başınıza gezmemelisiniz ve takım arkadaşlarınızla beraber koordineli bir şekilde oynamalısınız. Yoksa muhtemelen öleceksiniz ve bu sizin için iyi olmayacak.

Oyunda doğal olarak atak, tank ve destek sınıflarından oluşan karakterler bulunuyor. Şimdilik her birinden ikişer tane var ve biri arasında seçim yaparak oyuna giriyorsunuz.

Agents Biohunters hakkında bir şeyden daha bahsedelim. Muhtemelen oyun tamamen açıldığında ücretli mi ücretsiz mi olacak bunu merak ediyorsunuzdur. Agents Biohunters ücretsiz bir şekilde Steam üzerinden yayınlanacak.

Agents Biohunters Oynanır Mı?

Buna cevap vermek için çok erken bir dönemdeyiz ancak oyunun eğlenceli olduğunu söylemem gerekiyor. Oyunun boyutu zaten 800 MB ve siz de kolayca indirip deneyebilirsiniz. Ben bir süre daha oynamaya devam edeceğim ve geliştiricilerden gelecek notları bekleyeceğim.

Size bu oyun hakkında anlatacaklarım bu kadar. Oyunun Türkçe dil desteği bulunacak mı bunu da merak ediyorsunuzdur. Oyunun şu an birkaç ayrı dil desteği bulunuyor ve Türkiye’den yeterli ilgi görülürse neden Türkçe’de aralarına eklenmesin? 🙂 Çünkü yeni bir oyun olmasına rağmen gayet dolu bir dil desteği var.

Siz de oyunu denedikten sonra Agents Biohunters hakkında düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Oyunun oynanışını da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Bir sonraki oyun anlatımında görüşmek üzere. 🙂

Agents Biohunters Türkçe Steam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir