aero-tales-online

Türk Yapımı Anime MMORPG: Aero Tales Online Hakkında

İlk Türk yapımı MMORPG hakkında bilmeniz gereken her şey burada yer alıyor.

Aero Tales Online, Anisage tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan yeni Türk yapımı Anime MMORPG oyunudur. Oyunda, birçok farklı sınıf arasından seçim yapabilir ve ilk defa rastlayacağınız tarzdaki anime dünyasına adım atabilirsiniz.

Aero Tales Online

Aero Tales Online, kesinlikle beklemenize değecek bir MMORPG. Oyunu bir süredir takip eden biri olarak; vakit geçirmeye, oynamaya, saatlerce zindanlara girip çıkmaya ve açık dünyada Grinding yapmaya değeceğini düşünüyorum.

Cross-Platform desteğiyle beraber, Steam üzerinden bilgisayara indirebilir ve Google Play Store üzerinden ise mobil cihazlara indirerek aynı sunucu üzerinden oynayabilirsiniz. Böylelikle, aynı karakterinize internete ulaşabildiğiniz her yerden ulaşmak mümkün olmuş olacak.

Kaliteli combat, 6 özelleştirilebilir sınıf, uçuş mekanikleri, baskınlar, zindanlar, şık kozmetikler seviyorsanız ve kolay ancak ustalaşması zor oynanışa sahip oyunları seviyorsanız Aero Tales Online sizin için biçilmiş kaftan.

İlk Türk yapımı Anime MMORPG!!!” falan diyerek oyunu tanıtmak istemiyorum açıkçası zira oyunun bu tarzda bir reklama ihtiyacı olmayacak. Birkaç kişilik profesyonel ekipten oluşan Anisage, bir MMORPG’de olması gereken her şeyi düşünerek oyunu tasarlamış ve ortaya çok profesyonel bir oyun çıkmış.

Şehir dizaynı, yaratıkları, sınıfları, etkinlikleriyle harika olmasının yanı sıra; kendi evinizin bile olması mümkün. Üstelik, evinizi hem dizayn edebilir hem de bahçesinde çiftçilik gibi şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Anlatamayacağım kadar fazla içeriği çok yakında oynayabileceksiniz.

Aero Tales Online Ne Zaman Çıkacak?

Aero Tales Online, 2 Ağustos 2022 tarihinde çıkacaktır.

Oyunu şimdi buraya tıklayarak istek listenize ekleyebilir ve çıktığında haberdar olabilirsiniz.

Oyun hakkında size aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Çok yakında, bol bol oyun hakkında rehber içerikleri hazırlayacağım. Beni takip etmeye devam edin.

Paylaş

2 Yorum

  1. Prox Cevapla

    Hiç biri yazmamışsın ki hanği firma üretti nerde ağırlandık niye Türk diyorsunuz vb sadece boş boş yazıyazmışsın Google sen çalışması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.