buz-lazer

Adana’da Gelişmiş Teknoloji Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonda yeni bir dönemi temsil eden Buz Lazer, Adana Lazer Epilasyon merkezleri arasında hızla yayılmaktadır. Buz Lazer ağrısız, hızlı ve güvenli bir uygulama olduğu için çokça tercih edilmektedir. Bu nedenle de Lazer Epilasyon Adana merkezleri arasında Buz lazer cihazları öne çıkmaktadır.

Gelişmiş Teknolojileriyle Buz Lazer

Buz Lazer ağrısız bir lazer epilasyonu mümkün kılması sayesinde geleneksel lazer epilasyon yöntemlerindeki gibi lazer ısısına bağlı ağrı hissedilmemektedir.

Cilt rengi koyulaştıkça uygulama sırasında ağrı hissedilmesi de aynı oranda artmaktadır. Bu nedenle esmer tenli kişilerde lazer epilasyon oldukça ağrılı olmaktadır. Ancak Buz Lazer sayesinde, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon deneyimi yaşamak mümkündür. Bu deneyim için Alma Lasers firması uzun yıllar süren araştırmalar yapmış ve nihayet patentli teknolojiler ile geliştirilen Buz Lazer üretilmiştir.

Geliştirilen patentli SHR uygulama tekniği, kıl köklerinin kademeli olarak ısıtılmasını sağlayan önemli bir teknolojidir. Tek tek lazer atımları yapmak yerine bu yöntemde çoklu lazer atımları yapılarak tedavi başlığı ciltte sürekli hareket ettirilmektedir. Bu sayede yoğun lazer ısısı hissedilmediği için ağrı da olmamaktadır. Masaj yapar gibi uygulanması sayesinde lazer epilasyon tedavisi daha konforlu bir hale getirilmektedir.

Kompakt bir soğutma sistemi olan Ice Teknolojisi ile de ciltte etkili bir soğutma sağlanmaktadır. Tüm uygulama boyunca cilt – 3 dereceye kadar soğutulmaktadır. Tedavi başlığı temas ettiği zaman buz gibi soğuk bir hisle cilt ferahlatılırken aynı zamanda yüzeyi de korunmaktadır.

Sahip olduğu bu iki önemli patentli teknoloji ile hem ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sunulurken hem de yan etki riski minimuma indirilmektedir. Ciltte yanık, iz ve leke kalma riskleri neredeyse tamamen ortadan kalkmaktadır. Adana lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer tercih edilmektedir.

Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Genital bölgedeki derinin hassas olması sebebiyle geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile hissedilen ağrı diğer vücut bölgelerine oranla daha fazladır. Genital bölge tüylerinin kalıcı olarak giderilmesinde en etkili yöntem ağda, tıraş, tüy dökücü krem gibi geçici yöntemler yerine lazer epilasyondur. Çünkü bu yöntemler kıl dönmesi, batık kıl, kaşıntı, enfeksiyon, tahriş, ağrı, kesik gibi komplikasyonların oluşmasına neden olabilmektedir. Son yıllarda en çok kullanılan teknik ağrısız olması ile genital bölge Buz Lazer çok fazla tercih edilmektedir. Ağrısız, hızlı ve konforlu olması nedeniyle Adana lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer cihazları tercih edilmektedir.

Güvenilir Buz Lazer Uygulaması

FDA onaylı, uygun dalga boyuna sahip, periyodik bakımı yapılan cihazların kullanıldığı güvenilir merkezlerde yapılan lazer epilasyon uygulamasında kalıcı sonuç alındığı gözlemlenmiştir. Bu amaçla https://www.buzlazer.com linkini ziyaret ederek size en yakın Gerçek Buz Lazer merkezine ulaşabilmeniz mümkündür.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir