2022-mmorpg-oyunlar

2022 Yılında Çıkacak MMORPG Oyunlar

2022 yılında çıkacak olan MMORPG oyunları listesi burada!

2022 yılında çıkacak MMORPG oyunlar listesi hazırlamak gerekliydi çünkü 2022 bol MMO’lu bir yıl olacak! Hadi başlayalım.

MMORPG tavsiyesi arayanların mutlaka güncel MMORPG listesini ziyaret etmesini öneririm: https://enestalha.com/mmorpg-listesi/

2022 MMORPG Oyunları

2022 yılında çıkacak MMORPG oyunlar, umarım ki 2021 yılındaki gibi kıtlık çektirmez ve gerçekten “işte bu!” dedirtir. Şahsen, yüksek beklentiyle beklediğim birkaç oyun var. Siz de aralarından bir ya da birkaçını izlemeye alabilirsiniz.

İşte karşınızda 2022 yılında çıkması beklenen MMORPG oyunlar:

Lost Ark EU

Lost Ark’ı anlatmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Özellikle Avrupa ve Amerikalı oyuncuların yıllardır beklediği, VPN’ler ile Rusya & Kore sunucularında takıldığı oyunun hasreti sona eriyor ve Şubat 2022 itibariyle Lost Ark EU & NA sunucuları açılıyor. Her ne kadar eski bir oyun olsa da, müthiş combatı, mekanikleri ve zengin içerikleri oyuncuları kendisine bağlamaya yetiyor.

Tıpkı diğer birçok MMORPG’de olduğu gibi, Lost Ark’ın dünyasını keşfederken, aksiyon-RPG’den ilham alan savaşlara katılın, görevleri tamamlayın, zindanlara baskın yapın ve loncalara katılın; tüm becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirin.

Oyuncu sayısı yüksek bir MMORPG arıyor ya da bekliyorsanız, Lost Ark tam olarak sizin için.

Lost Ark Çıkış Tarihi: Şubat 2022

Path of Exile 2

Pay to Win olmayan ücretsiz MMORPG var mı? İşte burada! Path Of Exile, Ekim 2013’te piyasaya sürülmesinden bu yana onlarca farklı genişleme paketine sahip oldu ve bunların hiçbiri oyunu P2W yapmadı. Ücretsiz oyuncular mutlu, Grinding Gear Games mutlu…

Path Of Exile 2 ile yedi yeni hikayeye, yeni bir beceri sistemine, birçok yeni sınıfa ve çeşitli grafiksel iyileştirmelere erişebileceksiniz. Path Of Exile’ın birçok yönü değişecek olsa da Path Of Exile 2 ile en temel mekanikler şimdikiyle oldukça benzer kalacak.

Path Of Exile hayranıysanız ve şu anda mevcut olanın daha iyi, daha parlak bir versiyonunu sunan bir devam filmi istiyorsanız, Path Of Exile 2’ye 2022’de göz atmaya değer.

Path of Exile 2 Çıkış Tarihi: 2024

Blue Protocol

Blue Protocol’de görülen her oyun mekaniği, MMORPG oynayanlara tanıdık gelecektir. Diğer MMORPG oyunlarda olduğu gibi, aksiyon-RPG’den ilham alan dövüşlere katılacak, zindanları keşfedecek, görevleri tamamlayacak, topluluklara katılacak ve daha pek çok şey yapacaksınız. Bu mekaniklerin hiçbiri benzersiz değildir.

Blue Protocol, ilk bakışta sıradan bir Anime MMORPG gibi gelebilir. Bu oyunların hepsi oldukça güzel, bol miktarda renk ve yaratıcılık sunar. Blue Protocol’de de bu kurallar geçerli ancak daha zengin bir renk paleti, çok çeşitli benzersiz karakter tasarımları ve diğerlerine benzemeyen bir “Leveling” sistemi var.

Anime MMORPG meraklıları, Blue Protocol’ün önce Asya bölgesinde sonra oyunun İngilizce diline çevrilmesini ve ardından Avrupa sunucularını bekleyebilir!

Blue Protocol Çıkış Tarihi: 2022

Ashes of Creation

Ashes of Creation, listenin favorisi olmaya aday bir MMORPG. Ashes Of Creation, statik bir dünya sunmak yerine, eylemlerinizin ve birlikte oynadığınız kişilerin eylemlerinin dünyayı aktif olarak şekillendirmesine olanak tanıyor.

Eylemlerinizin bir sonucu olarak şehirlerin ve kasabaların yükselişini ve düşüşünü etkileyebilirsiniz; bu şehir ve kasabalarda meydana gelen siyasi gelişmelere ilham vermek; oyun içi ekonomiyi somut yollarla etkilemek; diğer birçok olasılık arasında.

Eylemlerinizin her biri sırayla dünyadaki deneyiminizi ve ayrıca size sunulan görevler, mekanikler ve oynanış tarzını etkileyecektir. Intrepid Studios’un bu iddialı vizyonu, Ashes of Creation’ın piyasaya sürüleceği 2022 yılına kadar gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Ashes of Creation şu an geliştirilme aşamasında ve en düşük fiyatı 75 Dolar olan paketi satın alarak oyuna giriş yaparak Battle Royale modunu oynayabilirsiniz. Mutlaka ekleyelim: Oyuncuların, sadece vakit geçirmesi ve oynanışa alışması için şu an bu şekilde. Oyun çıkış yaptığında, bir MMORPG olacak.

Ashes of Creation Çıkış Tarihi: 2022

Profane

Sınıf veya seviyenin olmadığı bir MMORPG olan Profane, köy, şehir hatta imparatorluk inşa edebileceğiniz ve bunları yıkabileceğiniz bir Sandbox MMORPG.

Sınıf veya seviye olmadığı için, silahlarda ve yeteneklerde ustalaşarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Ardından, kendi bölgenizi koruyabilir ya da diğer bölgelere saldırı yapabilirsiniz. Profane, alışılmışın dışında içeriklere sahip bir MMORPG olacak.

Profane Çıkış Tarihi: Çok Yakında

Corepunk

Corepunk, çeşitli meslekler, savaş alanları, benzersiz kamplar, loncalar, çiftlikler, görevler ve derin ve zorlu canavarlar sunan bir MMORPG olma özelliği taşıyor.

Kıyamet sonrası konseptli ve karanlık atmosferli oyunlara meraklıysanız, Corepunk’ı şimdi takibe alabilir ve sonsuz olasılıkların yaşanabileceği bu destansı MMORPG’yi bekleyebilirsiniz.

Corepunk Çıkış Tarihi: 2022

Chrono Odyssey

Chrono Odyssey, uzun bir roman, çizgi roman ve canlı aksiyon drama dizisine sahip bir proje olacak. Bu çalışmaların her biri, Chrono Odyssey’nin ana konsepti olan “Idraiginn” ve misyonları etrafında odaklanacak.

Idraiginn, Chrono Odyssey dünyasını kontrol eden tanrısal varlıkları ortadan kaldırmaya çalışan benzersiz yeteneklere sahip bir grup insandır.

Siz oyuncu olarak Idraiginn’in bir üyesisiniz ve bu nedenle göreviniz, oyunun dünyasını kontrol eden yukarıda bahsedilen tanrısal varlıkları ortadan kaldırmak için grupla birlikte çalışmaktır.

Bu varlıkları ortadan kaldırmak için, tahmin edebileceğiniz gibi, görevleri tamamlamanız, zindanları keşfetmeniz, üst düzey baskınlar gerçekleştirmeniz ve becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekecek.

Chrono Odyssey Çıkış Tarihi: 2022

2022 MMORPG Listesi Final

2022 yılında çıkacak MMORPG oyunlar listesi şimdilik bu kadar. Siz bu oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce aralarından hangisi sıyrılarak yüz binlerce oyuncuya ev sahipliği yapabilir? Hemen aşağıdaki yorum bölümüne fikrinizi yazabilirsiniz.

Paylaş

Bir Ping

  1. Pingback: TeeTiny Online - PC ve Mobil MMORPG Geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.