knight online oynanır mı 2019

Knight Online Oynanır Mı? (2019)

Knight Online 2019'da oynanır mı? 2019 Knight Online oyuncu sayısı ve 2020'de bilmeniz gereken bazı detaylar!

Herkese merhaba. Dünyanın ve özellikle Türkiye’nin en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online hakkında size 2019’dan bilgiler getirdim. Eski, yeni ayırt etmeden tüm Knight Online oyuncularının böyle bir yazıya ihtiyacı vardı.  Bu yazıda, Knight Online oynanır mı başlığını ele alacağız ve eski Knight Online oyuncularına; 2019’da Knight Online oynanır mı, bunu anlatacağız.

Geçmişten günümüze Knight Online’da neler değişmiş, neler hâlâ yerinde duruyor bunları anlatacağız. Belki de; bu yazıyla beraber birçok Knight Online oyuncusu oyuna geri döner, kim bilir. Dilerseniz, lafı fazla uzatmadan Knight Online Oynanır Mı 2019 yazımıza başlayalım.

Dünyadaki oyuncu kitlesi, özellikle Türkiye’deki oyuncu kitlesi genelde gelişmeye ve grafiğe çok önem veriyor. Bunların yanında MMORPG sevenlerin sayısı, diğer oyunlara nazaran az da olsa, Türkiye MMORPG’ye hakkını veren oyuncularla dolu desek yanlış olmaz. Knight Online, 2003’de çıkışını yapmış olsa bile günümüzde de on binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor.

Knight Online 2019

Knight Online Oynanır Mı? 2019

Knight Online 2019’da Oynanır Mı?

Bazıları Knight Online’ın ve benzer MMORPG oyunlarının devrin gerisinde kaldığını, yeniliklere yetişemediğini söylese de bir Knight Online oyuncusu olarak buna kesinlikle katılmadığımı söylemeliyim. Knight Online; kendini, oyuncusunu ve bulunduğu konumu pek fazla değişikliğe ve yeniliğe başvurmadan korumayı başardı ve hâlâ da bunu başarıyor. 2019 yılında Knight Online oynanır mı, yeni birçok oyun var gibi söylemlerde bulunuyor olabilirsiniz. Fakat Knight Online’ın kemik kitlesi size bu konuda şiddetle karşı çıkacaktır. Çünkü Knight Online’ı birkaç seneden fazla oynayan herkes ondan daha fazla keyif veren ve kendisine bağlayan başka bir MMORPG’nin, hatta başka bir oyunun olmadığını söyleyecektir.

Ayrıca Knight Online’a sadece bir oyun olarak bakmak büyük bir hata sayılabilir. Çünkü Knight Online’da tanıştığınız insanlar sizin için bir aile oluyor. Ayrıca Knight Online’ı pay-to-win olarak görenlere karşı da şunu söyleyebilirim; Knight Online’a ne kadar para harcadıysanız, biraz zaman ayırarak o parayı, hatta o paranın çok daha fazlasını kazanmanız mümkün. Eskiden ticaret ve etkinlikler konusunda bu kadar aktif değildi Knight Online evet, fakat artık çoğu kişi için Knight Online kazanç kapısına dönüşmüş durumda. Knight Online’dan para kazanmak neredeyse çok kolay. Ve bunların yanında, az önce de dediğim gibi, oyunu pay-to-win gibi gösteren eşyalara harcadığınız parayı biraz ekstra zaman ile geri kazanmanız mümkün.

2019 knight online

Knight Online Oynanır Mı?

Knight Online Oyuncu Sayısı 2020

Kısaca, her şey tamamen sizde bitiyor. Hatta, hayatında hiç Knight Online oynamamış olanlar bile indirip oynayabilirler. Çok geriden geleceğim, yetişemeyeceğim demeyin. Sadece eğlencenize bakın. Knight Online 2019 oyuncuları, hâlâ oldukça yardımseverler ve yeni oyunculara yardım ediyorlar. Grafik canavarı o kadar MMORPG çıktı dedik. Hangisi sizi yıllarca oynatacak? Hiçbiri. Ama Knight Online, Metin 2 gibi oyunlar öyle değil. Bunlar ömürlük oyunlar ve hâlâ sunucularının tamamen dolu olması bunu kanıtlıyor.

Madem ki Knight Online oynanır mı diyoruz, Knight Online oyuncu sayısı meselesine değinmeden olmaz. Knight Online Türkiye gruplarında sık sık şöyle duyuyorum. “Knight Online kaç oyuncu var arkadaşlar, ona göre geri dönmeyi düşünüyorum.” Evet, bunu çok sık duyuyorum. Oyun bir kere çok dolu. Her yerde tonla oyuncu var. Bu soruları soran Knight Online oyuncuları; oyuna geri dönseler, herhalde bütün sunucular dolu olacak. Yani, Knight Online oyuncu sayısı meselesini hiç dert etmenize gerek yok. Şu anda bile saatlerce sıra bekleyen oyuncular var.

Knight Online Oynanır Mı 2019 yazımızı burada sonlandırıyorum. Geldik, Knight Online oynanır mı sorusuna cevap vermeye. Cevap veriyorum: Evet, oynanır!

Knight Online hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz, yeni başlayanlar için Knight Online, Knight Online rehberleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi, Cenk Baytınaz’ın Kişisel Blogundan öğrenebilirsiniz. Knight Online oyuncusu olarak, ben de bütün bilgileri buradan takip ediyorum. Knight Online hakkında daha fazla detay öğrenmek isterseniz beni takip etmeye devam edin.

9 Yorum

 1. AvatarDeniz Cevapla

  Knight Online adını ilk kez duydum dersem ayıp mı olur? :)) Bu tür oyunlar sanırım daha çok erkeklerin tercih ettiği oyunlar. Çünkü ben pek sevemedim, hatta bu oyunların mantığını bile çözemedim :/ Knight Online oyununun belli ki etkileşimi yüksek ve oynadıkça para da kazandırıyor. Bu durum oyuncular için iyi bir motivasyon kaynağıdır sanırım.

  1. Enes Talha ÇalışkanEnes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Knight Online, eski MMORPG oyunlarından birisi. Oyuncuları bu kadar bağlayan şey aslında kazandırdığı para değil, sadece bağımlılık yapması. Bir kere Knight Online zehrini aldıktan sonra, bırakmak pek mümkün olmuyor. 🙂 Yorumunuz için teşekkürler.

 2. AvatarCenk Cevapla

  Knight Online oynanır mı sorusunun cevabı bende hep aynıdır çünkü hayatım boyunca Knight Online dışında hiçbir oyundan bu kadar zevk almadım. Knight Online para kazanmak diğer MMORPG’lere göre kısmen daha kolay olduğu ve piyasa hareketli olduğu için tercih edilmesi oldukça normal. Knight Online bence kesinlikle şimdi de, önümüzdeki birkaç senede de keyifle oynanır. Yazı için teşekkürler.

 3. AvatarAlperen Cevapla

  Hiç oynamasam da Knight Online oyununun bir efsane olduğunu biliyorum. Bugün, hala oynandığını görmek de beni pek şaşırtmadı. O zaman Knight Online Oynanır mı sorusunun cevabı belli!

 4. AvatarAtakan Cevapla

  Bir kere knight online batağına düşmüş insan bu oyundan kolay kolay vazgeçemiyor maalesef 🙂 Eğer önceden oynayıp geri dönmeyi düşünenler aynı pişmanlığı yaşamasın isterim ne güzel yırtmışlar paçayı biz hala sürünüyoruz 🙂

 5. AvatarAdem Cevapla

  Bir knight online oyuncusu olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim evet oynanır, ancak eskisi kadar zevk verir mi? bunu tartışabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir